BMW Serije 7

BMW Serije 7

Član
Cuj to sta ce im nepotrebne stvari
Upravo te stvari koje olaksavaju voz nu krase ovu premium klasu. Odavno sve napravljeno??? Daj molim te objasni mi kad su napravljeni sigurnosni sistemi kao u s klase? Pogledaj malo ko kupuje s klasu 7micu a8 . Sigurno ne neki sto ide na track days. I s klasa je miljama.ispred bmw tehnoloski iako srce ce uvijek kucati za bavarca. Bmw je rekao da je ovo najbolji bmw, merc je rekao za svoju s klasu da je najbolje auto na svijetu
 
Sigurnosni sistemi ?! Pa normalno da će napraviti da auto ide samo kad se rađa generacija degenerika koji imaju ugrađen čip i elektromotor umjesto mozga. J.ebem ja tu tehnologiju kad ti haker može sjebat auto. Mehanički, sve je odavno napravljeno, a to što se nudi kod novih auta je sranje, autopilot, spajanje na google, čitanje znakova, autoparkiranje, masaža guzice...
 
Član
Sigurnosni sistemi ?! Pa normalno da će napraviti da auto ide samo kad se rađa generacija degenerika koji imaju ugrađen čip i elektromotor umjesto mozga. J.ebem ja tu tehnologiju kad ti haker može sjebat auto. Mehanički, sve je odavno napravljeno, a to što se nudi kod novih auta je sranje, autopilot, spajanje na google, čitanje znakova, autoparkiranje, masaža guzice...
Sranje tebi ! Međutim ljudi koji kupuju ovo zele najnoviju tehnologiju koja im olaksava putovanje. Auto ne ide samo btw i dalje je ukljucen vozac ako si ikad vozio takvo auto onda znas i o cemu pricam . Zasto gledas da je za degenrike ako spasi bar jedan zivot ccc
 
Član
ovo kupuju ljudi koji nose laptope, ajfone, rolexe... kupuju jer je gotiva i jer je sva tehnologija proizvodjaca spakovana u njega i kvaliteta na najvisem nivou
koga interesuju performanse, sportski dozivljaj voznje, ganja M seriju
prije 15 godina su ljudi ubacili u auta sve ono sto ti treba za voznju i neki, nazovi, uzitak u voznji... sad auto samostalno ubrzava, koci, gleda znakove, pali svjetla, drzi traku i odstojanje itd itd... ko voli nek izvoli, al je vazda takvih ljudi bilo i ostat ce... ko ima uslove da izbroji lovu i kupi sebi sedmicu, a8, s klasu i slicno krcatu opremom, idealan je kupac za bilo kojeg proizvodjaca... jer na tom polju kupe lovu (po primjerku automobila), a ne na baznim modelima golim ko pistolj (ovdje profit donosi kolicina)...
sto se tice dizajna, mercedes je lud zadnjih par godina, bmw i audi slijede prethodni model i trpaju sve sta god nekom inzinjeru padne na pamet dok na solji cita zadnji primjerak Auto bilda... sto se tice voznje, daleko je to od vecine nas, pogotovo aktuelni modeli sa kompletnom opremom, mada, meni je svaki ovakav auto poseban na svoj nacin...
 
Top