BMW M3 iz Tuzle 2004

BMW M3 iz Tuzle 2004

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Ma ne hocu reci da cak i sada mocno izgleda kada se vidi, a vec je vidjeno puno toga, zamisli kako je bilo 2000 te vidjeti ga na ulici. Mislim kontrast, danas gledamo pogotovo na forumu svakojaka kola, a tih godina tuning neki ozbiljniji je bio rijetko vidjen. Doduse i danas je..
 
Administrator
daki je napisao(la):
Ma ne hocu reci da cak i sada mocno izgleda kada se vidi, a vec je vidjeno puno toga, zamisli kako je bilo 2000 te vidjeti ga na ulici. Mislim kontrast, danas gledamo pogotovo na forumu svakojaka kola, a tih godina tuning neki ozbiljniji je bio rijetko vidjen. Doduse i danas je..

moramo biti svjesni da je kod nas tuning scena cista nula i ono malo kvalitetno tuniranih automobila dolazi izvan bih kompletno ili su dijelovi naruceni znaci nista domace, kad i neko nesto uradi i ulozi u auto svi gledaju kako da ga popljuju.
a jeste tad odudarao od svih a i sad je malo je takvih
A kad je nesto dobro uradjeno to ce uvijek biti dobro i sad i za deset godina.
 
Član
MA auto je ko lutka uhhhh! Nadam se da bi me mogao zapasti jedan ovakav ili priblizno ovome uskoro jojjj bas je dobar!
 
nissmo je napisao(la):
daki je napisao(la):
Ma ne hocu reci da cak i sada mocno izgleda kada se vidi, a vec je vidjeno puno toga, zamisli kako je bilo 2000 te vidjeti ga na ulici. Mislim kontrast, danas gledamo pogotovo na forumu svakojaka kola, a tih godina tuning neki ozbiljniji je bio rijetko vidjen. Doduse i danas je..

moramo biti svjesni da je kod nas tuning scena cista nula i ono malo kvalitetno tuniranih automobila dolazi  izvan bih kompletno ili su dijelovi naruceni znaci nista domace, kad i neko nesto uradi i ulozi u auto svi gledaju kako da ga popljuju.
a jeste tad odudarao od svih a i sad je malo je takvih
A kad je nesto dobro uradjeno to ce uvijek biti dobro i sad i za deset godina.

Potpuno se slazem sa tobom nissmo...ljudi gledaju samo kako da popljuju i ponize tudi rad,jer ako oni ne mogu da imaju to "nesto" onda je to za njih fuj i oni to pljuju i gaze,jadno ali je tako!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top