BMW M3 Edition models

BMW M3 Edition models

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bmw%20m3%20edition%201.jpg

I bavarski BMW se pridružio brojnim proizvođačima koji u ovo krizno vreme kupcima nude specijalne edicije postojećih modela. Tačnije, BMW će od jula ponuditi M3 Edition modele, odnosno M3 sa novim kombinacijama boja, alu točkova i još nižim ogibljenjem.
bmw%20m3%20edition%2011.jpg

Radi se o četiri boje: Alpine White, Black i Dakar Yellow, kao i Monte Carlo Blue Metallic, a M aluminijumski točkovi od 19 inča dostupni su u crnoj, srebrnoj ili beloj boji. Crna su i kućišta M retrovizora, dok su karakteristični "bubrezi", bočni otvori za vazduh i izduvne cevi u boji tamnog hroma.
bmw%20m3%20edition%20111.jpg

Svi M3 Edition modeli (biće dostupni samo 6 meseci) dolaze sa crnim kožnim sedištima, ali u zavisnosti od boje spoljašnosti, prošivena su belim, žutim ili plavim koncem (to isto važi i za centralnu konzolu, centralni naslon za ruke i delove vrata).
Sem 10 mm nižeg sportskog ogibljenja, drugih promena na mehanici nema, što znači da 4,0 litarski V8 motor i dalje razvija standardnih 420KS, dok se snaga na zadnje točkove prenosi putem šestostepenog manuelnog ili opcionog M sedmostepenog menjača sa duplim kvačilom.
 
Član
jednostavnost, a usput extra ljepota... fakat... joj kako bmw uvijek pronađe tu neku crtu auta koju volim...
 
Član
pa fayo brate, svako auto ima nešto svoje, volim ja i BMW i Mercedes i ostale... nemoj me pogrešno shvatiti... ali eto igrom slucaja kupih AUDI... i tak tak...

meni su i japanci dosta draga auta, amerikance baš onako i ne volim ali eto, francuzi su mi previše jeftini al opet može proć i tak tak :D al brate AUDI BMW I MB.. pih pa šta god da ubodeš nemožeš pogrješit...

nisam ti ja onaj, koji bi umro, ako nije audi, de ba pitao bi svakog fana da mu daješ novu e-classu ili staru a3 šta bi uzeo prije... pa da vidimo koliko je ko fan, ili umjesto e-classe novu m5 ili 5hahah.. tu se ruši to... fanboy patriotizam...
 
Član
ma znam ba...to ja malo na zajebanciju tebe...i ja sam ba isti...ne kazem ja da neki od njih ne valja, al je jednostavno ovaj drugi bolji u necem sto ja volim...:cool:
 
Član
ja sam ovo pjan napisao, sutra cu se mozda kajat... aa cek to mislim danas cu se vec mozda kajat :p

a ti :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top