BMW ///M3 E36 u BiH ?????

BMW ///M3 E36 u BiH ?????

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav ekipa!zovem se Josip i dolazim iz Ljubuškog.Trenutno nemam nikakvo auto vrijedno za spomenuti.
Planiram kupiti BMW ///M3 E36 za neka 2 mjeseca.prijavio sam se na forum u nadi da mi netko može dati informaciju jeli "postoji" uopće takvo auto u BiH:icon_question:!U obzir dolazi i e36 alpina ili slično.uglavnom da se ne vuče po putu!
sve ispod 250ks su kornjače :icon_smile:!
 
Član
dobro došao , koji te motor zanima 3.0 ili 3.2 , kladim se da ih možeš u hercegovskim garažama iskopati bar 5-6 komada. sviđa mi se to što si naumio pa nek ti je sretno i da ti se želja ostvari.pozzz
 
Član
pa veliku prednost dajem 3.2 evo!dobro bi bilo da takvog mogu pronaći u bih da ne dovozim stranca pa se vozam ilegalno:icon_smile: u hercegovini neznam za taj model auta!ako netko ima kakve informacije neka mi se javi na 063216993.hvala!

punisher je napisao(la):
prodavo je momak s foruma tog bmw-a

kako da ga sad pronađem?
 
Član
Ima jedan u Novom Travniku 3.2 M3 Ona njihova plava j*acka boja, mislim da je na prodaju, ak sretnem lika ovi dana pitam za cijenu ;)
 
Član
ErRoR je napisao(la):
Ima jedan u Novom Travniku 3.2 M3 Ona njihova plava j*acka boja, mislim da je na prodaju, ak sretnem lika ovi dana pitam za cijenu ;)

vjerovatno misliš na estoril blau!ufff.već vidim da ima nade za mene :icon_smile: HVALA i javi mi molim te na 063216993.plaćam piće kad dođem!
 
Član
U Sarajevu ima jedan Cabriolet M3 E36 - bijeli, i bio je jos jedan zuti M3 Coupe - prodao se za 14000 KM prosle godine. Od tad ga nevidjam...
 
Početnik
VR6Boki je napisao(la):
U Sarajevu ima jedan Cabriolet M3 E36 - bijeli, i bio je jos jedan zuti M3 Coupe - prodao se za 14000 KM prosle godine. Od tad ga nevidjam...

taj zuti je na staroj breci, video sam mu jednom prilikom i garazu
vozi ga MESAR:smajli27:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top