BMW M3 dobija Start i Stop sistem

BMW M3 dobija Start i Stop sistem

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
BMW-ov model M3 otriva svoju ekološku stranu uvođenjem Start&Stop sistema koji smanjuje prosečnu potrošnju i emisiju CO2.

Nemački proizvođač sada primenjuje svoju EfficientDynamics strategiju i na top modele u ponudi. Prema fabričkim podacima V8 agregatu od 4000 ccm koji razvija 420 KS biće smanjena potrošnja i emisija CO2 za 8%.

Prosečna potrošnja BMW-a M3 sa Start&Stop sistemom sada iznosi 11,2 litara na 100 km.

bmwm3concept19983626.jpg
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
potrošnja od 11,2 litara. jest,dok ga neupališ:lol::lol:dajte ljudi

nije bolan to je do stoji u garazi...ko ce ga znati to je mozda neka normalna voznja..ipak je nova masina..:icon_rolleyes:
 
Član
AnDel je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
potrošnja od 11,2 litara. jest,dok ga neupališ:lol::lol:dajte ljudi

nije bolan to je do stoji u garazi...ko ce ga znati to je mozda neka normalna voznja..ipak je nova masina..:icon_rolleyes:

Svega sam svjestan al opet...pre malo,a tvorničke podatke je nemoguće ostvariti u stvarnom životu.po ovoj bi logici 318i trošio 2.7 litara na 100km

Astra je napisao(la):
to je van grada, 6 brzina 100 na sat..

Mislim da ovo vrijedi za kombiniranu potrošnju.Šta će ti start-stop sustav na auto putu u šestoj brzini:lol:
 

MTR

Član
smijesno , to je isto ko da pitas nekog vlasnika npr. Gallarda : molim Vas koliko to auto trosi . Ma bjazi :lol::lol::lol::lol:
 
Član
MTR je napisao(la):
smijesno , to je isto ko da pitas nekog vlasnika npr. Gallarda : molim Vas koliko to auto trosi . Ma bjazi :lol::lol::lol::lol:

normala,ko bude vozao ovo auto nece marit za potrosnju,,samo ce gledat gdje mu je prva benzinska:lol::lol::lol:
 
Joj rasprave...koga briga za potrošnju kad ovo voziš? :)
Što reče MTR smiješno pitati uopšte za ovakva auta.U ovom slučaju bi vrijedilo reći da kvalitet opravdava kvantitet :) Kao i kod ostalih ovakvih auta naravno, da ne bude da sam nešto pristrana :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top