Bmw E60 angel eyes

Bmw E60 angel eyes

Član
Nedavno sam kupio bmw e60, pa imam problema sa angel eyes svjetlima.
Na farovima ima prstenove, ali ne razumijem kako da ih ukljucim kao dnevna svjetla, moze iskljucivo uz xenone a i uz njih ne svjetle dobro kao da su svijalice pri kraju...
Unaprijed hvala.
 
Koje ti je Godiste BMW?
Da bi hi koristijo kao dnevna svjetla trebas imat LCI znaci od 2007 ili stavit Farove od Lci imas u mojoj Temi Slike.
Trenutno mozes Angel Eyes samo koristit kao Poziciju i da ti svjetle uz Xenonen. Ali nikad ti nece moci tako jako svjetlit da bi se vidilo po Danu osim da stavis Farove nove.
Pozz
 
Član
BMW je 2005 godiste, kad okrenem na poziciju svijetle prstenovi i obrve.
Ja smatram da trebaju jace sijalice da bih mogao koristiti prstenove kao dnevna svjetla...
 
Član
to što ti smatraš može bit svašta... momak ti je gore napiso šta ti treba, a ti možda previše očekuješ... ako ništa kupia Audija :lol:
 
Nema tu jaci sijalica da bi ti toliko jako svjetlilo da hi mozes koristit kao dnevna svjetla. Moras stavit LCi Farove i onda tu idu H8 Sijalice one imaju i Dozvolu kao Dnevna Svjetla. I preko Idrive se moze upalit isto kao Welcome Light.
Pozz
 
Pa mozes zamjenit Sijalicu za Poziciju Ali ako bude mislio stavit bijele Led, To CE ti SE jos manje po Danu vidjet ali za to kad se malo smrkne Extra izgleda. Googlaj mtec e60 Pa ces da vidis paar slika kako izgleda ali moras samo pazit da nisu Slike od Lci. Mtec kostaju oko 150usd haha
A i malo je zajebano izvadit tu Sijalicu.
 
Član
Pa znam da dobro izgelda zato i hocu da stavim led :D haha
Ma uzet cu, a majstor neka se pati oko vadjenja :D
Hvala ti na odgovoru :)
 
Član
Izvini samo jos jednu stvar da te pitam :D
Je li po jednom faru idu 2 sijalice za poziciju, ja mislim da je tako ali mi neki drugi govore da nije tako...
Pozzzz
 
Ako imas xenon onda nemoze!
Treba ti Led Marker i to nema za 5 KM
Vako nesto
http://www.ebay.de/itm/LED-Angel-Eyes-Marker-Cree-Chip-BMW-E39-E87-E60-E63-E64-E65-E66-E53-/230895624816?pt=DE_Autoteile&hash=item35c273a270
 
Top