BMW E60 530i

BMW E60 530i

BHT Ovisnik
Odavno nisam pisao.. Nesto se sitno radilo, mislio sam da ga ne vozam dovoljno jer sam stalno na motoru, ali se preslo 10k za 5mj haha :D

Uglavnom vozalo se malo po Albaniji, Makedoniji, kasnije Crnoj gori, jadran standarno :)
Stavljen je crni grill, zuti Led prstenovi kao sto je i ona obrva/zmigavac
Kupljeni krovni nosači i kofer jer sam uvijek htio. Samo nisu nosači sa slike, oni nisu odgovarali, pa sam uzeo kasnije namjenske.
Zatim je stavljen android koji savršeno radi. Navigacija detaljna kao google karte, funkcionira bez interneta. Sve radi zajedno sa iDrive, ima finih opcija...
Uglavnom to je to za sada. Mislio sam M paket, ali imam mnogo drugih troškova, valja malo uzivati pa sam stalno na motoru negdje. I on potrosi vise od jednog seta guma koje kostaju kao 4 gume za bmw :greedy::greedy: :D
Za sada mozda jos uradim ispuh Lastovcic kao sto sam na e39 radio tko se sjeća. Do godine aBd M paket, ionako ide zima i kamencici :D
Uglavnom eo slike svega navedonog dole



















 
super izgleda
i ja sam razmisljao da ubacim taj radio
mozes mi reci kako rade senzori i ostale standardne stvari na idrive
mozes isto ponistiti gresku npr za pritisak u gumama jer meni je to skoro izbacilo pa sam na idrive ponistio itd
kod mene je facelift model od 2007 do 2009 god
 
BHT Ovisnik
@cogent_boy sve ti radi normalno, imas sve stare opcije, njegov meni, i ovaj android meni. Sve fercera, kamera top. Radim u kao servisni savjetnik i stvarno svasta mi dode, od obicnih auta do novog merca G, i kamera s ene moze porediti :D

Ljetni setup skinuo prije malo jače od mjesec
IMG-0986-1.jpg


sad je zimski :D

IMG-1076.jpg

IMG-1104.jpg

IMG-1125.jpg

IMG-20191202-222721.jpg

IMG-20200105-151443.jpg
 
Top