BMW E46 328I Black & White Sapphire

BMW E46 328I Black & White Sapphire

Član
Modified-BMW-E46-328I-White-1.jpg

Modified-BMW-E46-328I-White-3-1024x768.jpg


Evo jedan Bmw koji je malo sredjen i modificiran sa jednom stranog foruma,meni izgleda bas extraa ;)
Info o automobilu:
Automobil je dobio kompletan M3 tijelo paket sa originalnim M prednji i stražnji odbojnici, Razvodnici, strana suknje, CSL prednji spojlera, širi blatobrani i CSL trunk poklopcem. Novi loš dječak kapuljača s M3 snaga kupole i ugljičnih vlakana BMW rešetka također doprinose novih automobila i agresivni izgled.
Vanjski nadogradnje nastavio postavljanjem podesivim ovjesom koji snižava ovaj e46 bliže tlu i daje sportskiji stav, nove Angel eyes xenon prednja svjetla, stražnja svjetla na čelu, blacked iz signalna svjetla i druge male promjene.
No, vjerojatno najimpresivniji vizualni efekt donosi briljantne crne i bijele boje safira temu koja ide jako dobro s novim skupom ugovoriti RH ZW3 kotačima završio u prekrasnom crno-srebrna kombinacija. Novi prilagođeni ispušni sustav s V8 motor s četiri ispušne cijevi je također bio instaliran dati automobil uzbudljiv zvuk.
Unutrašnjost automobila također je prošao kroz intenzivnu prilagodbu i vlasnik instaliran stilski Alcantara trim, DVD player sa navigacijom i iPod Clariod, slijedite me doma svjetala, kožom presvučeno kolo upravljača, snažan Harman / Kardon surround zvučni sustav s 12 zvučnika , pojačalo i 2 subwoofera i mnogih drugih elemenata.;)

Modified-BMW-E46-328I-White-9-1024x768.jpg
 
Član
sub3r je napisao(la):
kakav je ovo text :icon_rolleyes: :lol:

a BMW nije los :D

e tekst sam prevodio u google translate posto je bilo na engleskom a mrsko mi bilo prevoditi ovako pa sam samo copy sa engleskog paste na nas jezik ;)

a jbg ipak je BMW extraaa :lol:
 
Član
sub3r je napisao(la):
kopiraj engleski text, lakse mi je to citati nego ovaj prijevod :cool:

The car received a complete M3 body package with original M front and rear bumpers, splitters, side skirts, a csl front spoiler lip, wider wheel arches and a csl trunk lid. A new bad boy hood with an M3 power dome and a carbon fiber BMW grille also contribute to the car’s new and aggressive look.
The exterior upgrades continued by installing an adjustable suspension system which lowers this e46 closer to the ground and gives it a sportier stance, new angel eyes xenon headlights, led tail lights, blacked out signal lights and other small changes.
But probably the most impressive visual effect is made by the brilliant black & white sapphire paint theme which goes really well with a new set of bespoke RH ZW3 wheels finished in a wonderful black & silver combination. A new custom exhaust system from a V8 engine with four exhaust pipes was also installed to give the car a thrilling sound.
The interior of the car also went through an intense customization and the owner installed a stylish alcantara trim, a DVD player with navigation and iPod Clariod, follow me home lights, a leather steering wheel, a powerful Harman/Kardon surround sound system with 12 speakers, an amp and 2 subwoofers and many other elements.;)

evo ga pa citaj i prevodi sebi :lol:
 
Član
Novi loš dječak kapuljača s M3 snaga kupole i ugljičnih vlakana BMW rešetka također doprinose novih automobila i agresivni izgled.


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: e ništa smješnije odavno nisam pročitao :cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Novi loš dječak kapuljača s M3 snaga kupole i ugljičnih vlakana BMW rešetka također doprinose novih automobila i agresivni izgled.


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: e ništa smješnije odavno nisam pročitao :cool::cool::cool::cool::cool:

:lol::lol::lol:


dobar bimmer pravo
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Novi loš dječak kapuljača s M3 snaga kupole i ugljičnih vlakana BMW rešetka također doprinose novih automobila i agresivni izgled.


:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: e ništa smješnije odavno nisam pročitao :cool::cool::cool::cool::cool:

Ko mi ovo prevede ima pivo.:lol:
 
Top