BMW E39

BMW E39

Član
Pozdrav evo alfica je prodata kupljen je novi automobil rijec je o BMW-u serije 5 E39

Motor 2ooo ccm 110 kw BENZIN naravno.

Izuzetno utegnut za moje cudo unutra nigdje ni packe ni ogrebotine, nema ostecenja znaci nikakvih,auto je stvarno u super stanju evo malo slika pa pogledajte
 

Prilozi

  • DSC_0206 [800x600].jpg
    DSC_0206 [800x600].jpg
    99,4 KB · Pregleda: 43
  • DSC_0210 [800x600].jpg
    DSC_0210 [800x600].jpg
    95,8 KB · Pregleda: 50
  • DSC_0211 [800x600].jpg
    DSC_0211 [800x600].jpg
    97,4 KB · Pregleda: 35
  • DSC_0215 [800x600].jpg
    DSC_0215 [800x600].jpg
    70,7 KB · Pregleda: 98
  • DSC_0224 [800x600].jpg
    DSC_0224 [800x600].jpg
    85,6 KB · Pregleda: 40
  • DSC_0223 [800x600].jpg
    DSC_0223 [800x600].jpg
    77,5 KB · Pregleda: 33
Član
hm planovi ,sto bih volio sad za sad rjesit to je led osvjetljenje unutra,ove angel ayes rjesti kako da ne budu ovako zute nego bijela kad bi mogo nekako al bio sam kod elektricara nesto kaze idu posebene sijalice ,vjeruj da nisam stigo ni pogledat kakve idu ,a ako bih naletio kakvih mocnijih felgi od ovih mozda bihal sve u svemu auto je sto put bolje uzivo nego na slikama sve mi se svidja tako da nekih drasticnih proomjena nece biti
 
Početnik
nino46 je napisao(la):
hm planovi ,sto bih volio sad za sad rjesit to je led osvjetljenje unutra,ove angel ayes rjesti kako da ne budu ovako zute nego bijela kad bi mogo nekako al bio sam kod elektricara nesto kaze idu posebene sijalice ,vjeruj da nisam stigo ni pogledat kakve idu ,a ako bih naletio kakvih mocnijih felgi od ovih mozda bihal sve u svemu auto je sto put bolje uzivo nego na slikama sve mi se svidja tako da nekih drasticnih proomjena nece biti
i sa slika je super,ja nikad nebi rekao da je 97 god jer bas izgleda ocuvan i to,,,a to za angeleyes mozes napravit sam sebi sa bijelim diodama a imas i kod muhe u caraudiu origigi BMW-ve;)
 
Član
nino46 je napisao(la):
hm planovi ,sto bih volio sad za sad rjesit to je led osvjetljenje unutra,ove angel ayes rjesti kako da ne budu ovako zute nego bijela kad bi mogo nekako al bio sam kod elektricara nesto kaze idu posebene sijalice ,vjeruj da nisam stigo ni pogledat kakve idu ,a ako bih naletio kakvih mocnijih felgi od ovih mozda bihal sve u svemu auto je sto put bolje uzivo nego na slikama sve mi se svidja tako da nekih drasticnih proomjena nece biti

Prijatelju benga je super !!! Sretno i puno predjenih kilometara !!
Imao sam 528i model '97.. i mogu samo reci odlicno auto.. sad' trenutno imam VW Passat 3B, 1.9 Chadjo 81kw i dosadno mi auto.. aBd, imam u planovima kupovati 530dA 2002/2003 nekad u julu, ali samo opremu Exclusive ili Individual !!!

Kolega Makedonac je kupio prije nekih 2 mjeseca 530dA 2001 Exclusive oprema, i narucio je s net-a te sijalice Led 6000K za pozicije, oko 81$ su s poshtarinom na www.Amazon.com
 
Član
amer_e39 je napisao(la):
nino46 je napisao(la):
hm planovi ,sto bih volio sad za sad rjesit to je led osvjetljenje unutra,ove angel ayes rjesti kako da ne budu ovako zute nego bijela kad bi mogo nekako al bio sam kod elektricara nesto kaze idu posebene sijalice ,vjeruj da nisam stigo ni pogledat kakve idu ,a ako bih naletio kakvih mocnijih felgi od ovih mozda bihal sve u svemu auto je sto put bolje uzivo nego na slikama sve mi se svidja tako da nekih drasticnih proomjena nece biti

Prijatelju benga je super !!! Sretno i puno predjenih kilometara !!
Imao sam 528i model '97.. i mogu samo reci odlicno auto.. sad' trenutno imam VW Passat 3B, 1.9 Chadjo 81kw i dosadno mi auto.. aBd, imam u planovima kupovati 530dA 2002/2003 nekad u julu, ali samo opremu Exclusive ili Individual !!!

Kolega Makedonac je kupio prije nekih 2 mjeseca 530dA 2001 Exclusive oprema, i narucio je s net-a te sijalice Led 6000K za pozicije, oko 81$ su s poshtarinom na www.Amazon.com

hvala prijatelju na lijepim rijecima,nasao sam vec ovde na piku i sretno i tebi u kupovini e39 tke
 
Lijep BMW,meni jedna od najljepsih serija.Ali da sam na tvom mjestu,prije bih uzeo 528i,jer je razlika u potrosnji,sa obzirom na performanse,zanemarljiva.U svako slucaju,puno srece i da se navozas!
 
Top