BMW E39 525i FL M-paket

BMW E39 525i FL M-paket

BHT Ovisnik
Evo mene s drugim autom :D
Naime napokon sam uzeo ono sto mi je bila tiha patnja. Svoju E46 prodam jucer ujutro i za posata kupim ovoga. Svog sam i prodavao da bih uzeo ovog,jer sam ga gledao,probao,svidio mi se,a prilicno je i povoljan bio.
U pitanju je E39 525i FL, automatik, 193KS. 2001god. Nije 523i od 170ks kao sto neki stavljaju. Vecina ce reci steta automatik,ali sam ja striktno automatika htio. Ovo je auto vece klase i po meni treba da bude automatik, 3ca je vec za manuelnog mjenjaca,al ovo i veca auta po meni ne.
Auto je extra extra ocuvano, posjeduje standarnu neku opremu, dvoozonsku klimu,prednje i zadnje parking senzore, alu felge 18, M multifunkcionalni volan, zatamnjena stakla, ASC i ostale pizdarije normalno. Ima atestiran plin. U auto je nedavno ulozeno preko 2000KM u podvozje,novi amortizeri,novi svi diskovi i plocice, nove spone,krajnice,stabilizatori, nove opruge cak, bas sve novo. Covjek je s njim vozio turiste, ali uveli zakon da mora imati auto mlađe od 8 god i morao ga je prodati. Imam sve racune. Uglavnom evo par slika,za sada sam jako zadovoljan :)
adB4Us9.jpg

ZMbShVj.jpg

RbqC0cN.jpg

Je5GWvm.jpg

apCVcjl.jpg

XoXLKY4.jpg

ytb1lAM.jpg

gojpyE8.jpg

m8mXkoe.jpg

kZBVx3F.jpg


Jedino sto je u planu za sada je mjenjane ovih M6 felgi. Razlog je sto ih svatko ziv ima i ja ih ne volim,mada mu ne stoje lose :) A dalje ne mislim nista posebno,osim mozda kožu radi estetike i muziku :)
 
Cestitam, da se navozes dobra su to auta. Feluge su meni dobre samo ga spusti u pod :D automatik je zakon..
 
Član
Svaka cast na autu. Ja sam sebi gledao bmw 3cu ili 5cu karavana, sa tim motorom, ili 2.3. ali bili su iznad mog dzeparca (trenutno), pa je dosao volvo...

A steta sto nema koze. A mozda je i bolje, jer na ta sjedista nabacis kozu, i imas fakticki nova...

A i ja sam misljenja da bi mu druge felge bolje odgovarale. Ovo je za mladjurine, pasu na 3ce...

Uglavnom da ti je sa srecom.

PS. Tvoj bivsi volvo stalno mjenja vlasnike po piku... Sta reci?
 
Član
Meni jednostavno prejaka linija i najvise je gotivim pogotovu M paket koji je tako savrseno odradjen da nemam zamjerke...vidi se da je gospodin neki vozio cist i kulturan..samo da je saletiti m branike bio bi savrsen a o kakvim felgicama razmisljas kad ti se ove ne svidjaju.
Angled20Front20Silver.jpg
 
Član
Auhh ko apoteka, cestitam,i napokon petica, i nek je automatik, to i jesu auta za gospodskog uzivanja i da se covjek u njima odmori i opusti na duzim putovanjima.
 
Član
Sreca te uhvatila od neki dan :D
Auto je beton , dzaba , automatik ne bih ja nikad , jedino ako je povoljan :D ,

Auto je mjera , svaka cast i nek te posluzi , linija za 10 , nikad nece biti staro ;)
 
Član
Nemoj bolan te folove M ovo M ovo... To je kao sto vladica napisa za gospodu, ne za srednjoskolce
 
BHT Ovisnik
Hvala svima,bas je utegnut. Tko je vozao veca auta zna da je zanjih automatik. Ja sam uvijek bio protiv njih,ali nije to za saltanja :)
Volvo je sve vrijeme u istog vlasnika,u Vekinog brata.
Bmw jest iz okolice capljine :) Ne mislim ulagati nekih novaca,M branike i sl,nisam htio ni na e46,dovoljno mi je fin ovako. Samo sipat i uzivati. Felge planiram od e60 ili ove:
4a8a13afd873ee299271e05bf0ddecbf.jpg
e38c77f5980d45073286a5e59900fd1b.jpg

Tare mozes proci samo kada cipujes hahhaha
 
Član
Hvala svima,bas je utegnut. Tko je vozao veca auta zna da je zanjih automatik. Ja sam uvijek bio protiv njih,ali nije to za saltanja :)
Volvo je sve vrijeme u istog vlasnika,u Vekinog brata.
Bmw jest iz okolice capljine :) Ne mislim ulagati nekih novaca,M branike i sl,nisam htio ni na e46,dovoljno mi je fin ovako. Samo sipat i uzivati. Felge planiram od e60 ili ove:
4a8a13afd873ee299271e05bf0ddecbf.jpg
e38c77f5980d45073286a5e59900fd1b.jpg

Tare mozes proci samo kada cipujes hahhaha
Samo to sto si napisao! Nista vise ne diraj!
 
imo taj model sa automatskim mjenjacem samo sto je kod mene 3.0D, auta su vrh ali zbog posla ga nisam mogo zadrzat, ako u skorije vrijeme bude posla vani bice opet E39
 
Top