BMW e36

BMW e36

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
nasao sam samo ovu jednu sliku, ali sam morao podjeliti sa vama :)

jonsibal_GTS_Hood09_001.jpg


ovo "prosirenje zadnjeg blatobrana... ovo iznad tocka... dali je to fabricki ili je radjeno?
 
Član
Sve je to radjeno naknadno...imao sam negdje jos slika ove e36-ce..ako nadjem postavit cu...gledo sam je ranije i bolesna je...
 
BHT Ovisnik
bilo je vise slika prije koji mjesec u onome "kako to rade profesionalci" :cool:
ubitacan je:cool:
 
BHT Ovisnik
evo jos slika:cool:

jonsibalbbsgt2_1.jpg

jonsibalEB2.jpg

DSC07778.sized.jpg

DSC07751.sized.jpg


M3 motor,Garrett GT35R turbina
to sam nasao u toon-a:icon_smile:
 
Član
Taj auto po meni mislim ta linija naj ljepsa od trica osim sada naravno E92,nije sto je i ja imam ali je tako fkt.;)
 
Početnik
TDi Power je napisao(la):
Taj auto po meni mislim ta linija naj ljepsa od trica osim sada naravno E92,nije sto je i ja imam ali je tako fkt.;)

jest drama e36 linija, pogotovo coupe... da imam to auto, definitivno bi ovako bio prosiren :icon_eek:
 
Moj omiljeni i razlog zašto velim E36 :) mada je meni prije bio ljepši i imam mu čitavu kolekciju slika pa evo nekih

2unx85x.jpg

wms84.jpg

n1uio2.jpg

213hj7r.jpg

250k095.jpg

Ev i novijih slika:
r22s8y.jpg

a9l93n.jpg

34qodhv.jpg

33mpxe1.jpg

2d2bx3b.jpg

257ddky.jpg
 
Default je napisao(la):
kako mi je samo ovo prosirenje bolesno :S:S:S

Sve je na njemu perfekcionizam čisti.Ja bih definisala izgled M3 E36 jednom od ovih slika, kako to auto treba da bude...sve po mom ukusu baš(na ovim starim slikama).Da mi je uživo vidjet jednog ovakvog crnog na cesti :icon_smile: jer ipak mi je crni najidealnija boja za BMW-a!
 
Član
djavolica je napisao(la):
Default je napisao(la):
kako mi je samo ovo prosirenje bolesno :S:S:S

Sve je na njemu perfekcionizam čisti.Ja bih definisala izgled M3 E36 jednom od ovih slika, kako to auto treba da bude...sve po mom ukusu baš(na ovim starim slikama).Da mi je uživo vidjet jednog ovakvog crnog na cesti :icon_smile: jer ipak mi je crni najidealnija boja za BMW-a!

Slazem se....a nisu velike izmjene kad gledas stare i nove slike mada bi i ja vise bio zadovoljan da ga posjedujem u ovakvom stanju kakav je na starim slijama :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top