BMW E36 - bivše auto

BMW E36 - bivše auto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ScOrPiOnN je napisao(la):
e agrez brate audi je dobar al bmw je bmw

dobro sad necemo pretjerati hahah :) da se razumijemo audi je daleko od lošeg haha al et sjeb mi je kad sada vidim BMWa na putu.
 
Član
Agrez je napisao(la):
ScOrPiOnN je napisao(la):
e agrez brate audi je dobar al bmw je bmw

dobro sad necemo pretjerati hahah :) da se razumijemo audi je daleko od lošeg haha al et sjeb mi je kad sada vidim BMWa na putu.

bmw se ne zaboravlja lahko. Ja kad sam polozio sjeo sam u BMW 320i E30 i nisam nikakvih problema imao 10 godina koliko sam ga vozio. Prije godinu dana sam kupio 325 tds E36 ali je motor bio na izdisaju i sad sam ugradio drugi motor 1,8 benzin sa 115 Ks i cekam Lakiranje.

pozz
 
Član
jaba78 je napisao(la):
Agrez je napisao(la):
ScOrPiOnN je napisao(la):
e agrez brate audi je dobar al bmw je bmw

dobro sad necemo pretjerati hahah :) da se razumijemo audi je daleko od lošeg haha al et sjeb mi je kad sada vidim BMWa na putu.

bmw se ne zaboravlja lahko. Ja kad sam polozio sjeo sam u BMW 320i E30 i nisam nikakvih problema imao 10 godina koliko sam ga vozio. Prije godinu dana sam kupio 325 tds E36 ali je motor bio na izdisaju i sad sam ugradio drugi motor 1,8 benzin sa 115 Ks i cekam Lakiranje.

pozz

Pa sto jest jest... :) heh nezaboravlja se lahko. a poslje audia ce biti opet benga... samo lagano. A taj 1.8 benzin je pravo cool motor podere i po koji 2.0 Tdi motor. Samo obrati pažnju na potrošnju i na lamda sondu.... sranje se dešava...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top