BMW E36 320i coupe by sancho

BMW E36 320i coupe by sancho

Član
Nakon audia,prelazimo na nesto sasvim drugo...znaci radi se o bmw-u e36 320 150ks coupe,sve se radi nanovo enterijer,eksterijer..itd auto se jos davno pocelo raditi medjutim nisam htio da objavljem sliku po sliku vec sam skupio nesto slika i sad ide update,po slikama cete zakljuciti dokle je i sta je...ii nakon dugo premisljanja u koju boju ga lakirati odlucio sam se za ferrari scuderia crrvenu akrilnu(dvoslojnu) boju,gledo sam po netu guglo,trazio sta,kako medjutim nesto me crvena najjvise privukla :D :D























znaci negdje smo na pola posla,,prioritet mi je da ga lakiram i sastavim tj stavim u vozno stanje,kad to zavrsim onda ganjam neke "agresivne" felge najjvjerovatnije BBS pa M optika(branici,pragovi..) pa farove sredit, uglavnom jedno po jedno, sve zavisi od finansija,uskoro ce bit jos slika do tada......:D
 
Član
svidja mi se auto i motor i planovi, izvjestavaj redovno, super radovi :)
imao sam ponudu da mjenjam za takav ali sa 2, 5 motorom sto je bila prepreka da uzmem jer ovi coupei super izgledaju
 
Član
raja treba mi pomoc ne mogu da se odlucim dal da ofarbam ovu resetku sto ide na prednju karambolku u crnu boju(akril) il u boju auta?? ovaj zadnji difuzor ce definitivno ici u crnu boju ali ne mogu da se odlucim za prednji??? lajsne i šteke ce ici strukturom(mat)

 
Član
eo ga bmw je lakiran,inace crvena boja jako tesko pokriva tako da sam 2,200 kg potrosio boje samo na auto,ostalo mi je jos neke siće da ofarbam,4 ruke sam bacio na njeg,ii izvanjavam se na slikama sto su lose,telefon je loss :D














 
Top