Bmw e34 da ne poveruje

Bmw e34 da ne poveruje

Član
To sto sam ja doziveo tj bolje reci video i osetio.. Odem ti ja kod druga da zamenim krajnicu,posto je otisla.. Nas trojica smo skidali krajnicu 1h30min . Bmw je iz 88 godine,kada smo nakon dugocasovnog mucenja skidanja krajnice na prednjem desnom tocku,imamo sta i videti.. Krajnica ta ima bmw pecat na sebi i pise original ,sto dalje implicira nije menjanja krajnica punih 26 godina... Mi kad smo to videli,ostali smo u cudu i nismo mogli da verujemo... Zakljucak :nekada su se pravila auta,a sada su kompjuteri na tockovima... Bice slika te krajnice,
 
Član
Pa prave se i original dijelovi za auto ne dolaze samo na prvoj ugradnji dijelovi sa bmw pečatom...
 
Član
je
Pa prave se i original dijelovi za auto ne dolaze samo na prvoj ugradnji dijelovi sa bmw pečatom...[/QUOT jest buraz ,ali danas original sto kupis,nije ni blizu sto je nekad bio i to ako nadjes originalan deo,uglavnom podvaljuju,ceska ,italija,kina i druge prozivodjace,pogotovo tih sitnih delova...
 
Član
ako nesto nije mjenjano ne znaci da nije trebalo biti zamjenjeno, drugo je sto je nas mentalitet takav da mjenjamo dio kad auto stane pa moramo :D
od danasnjih auta se ocekuje mnogo vise od auta prije i dosta su sofisticiraniji pa su nam starija auta tako "nekvariva" jer nije bilo nekih puno stvari koje su se mogle pokvariti
 
Član
Kod mene jos nijedan lezaj na tocku nije promijenjen, letva nije promijenjana, krajnice bar dok je kod nas zadnjih 17 godina nisu promijenjene a ni spone volana, cahure i kugle jesu... Nekad se jesu pravila kvalitetno auta, sada su sepeti koji zahtjevaju servisiranje svako malo... Zasto je na novim autima napravilo krajnicu normalnu ali gdje se uvrce na sponu volana, izmedju navoja i krajnice stavilo gumu... Sta sam takvih krajnica zamijenio na passatima, rijetko kad krajnica ode ali zato ta se guma raspadne i dobije luft...
 
Član
Aj' kad je tema vec bzvz, da dodam nesto, meni jako cudno. Moj 206 gazi 240.000, prije nekih 10.000 sam preventivno sredio torziju iako nisam trebao, ali je zasluzio, imam dijelove kod kuce sto sam skinuo, stanje odlicno. E sad, zamijenio sam samo stabilizatore na 120.000 prednje i to je sve sto sam pipnuo na trapu na njemu. Ide, ne lupa, ne kvrcka, tehnicki sad prodje sedmi put kako je kod mene bez mane i to je to.
 
Top