BMW E30

BMW E30

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Na prodaju BMW E30 1988.god motor M-40,2.0-110KW-150PS iz serije E36
klima,servo,abs,el podizaci,xenoni,sportska sjedista,felge borbet 9x16,DTM auspuh,spustan,zatamljen i jos mnogo toga,reg do 04-og mjeseca 2010god.
CIJENA 7000 KM a moze i zamjena uz vasu ili moju doplatu!!!!
N A P O M E N A !!!!!!!!!
OGLAS JE IZ USLUGE ZA SVE OSTALE INFO ILI PONUDE OBRATITI SE VLASNIKU NA BR.TEL. 065/919-389
url]
 
Član
M40 motori su dolazili u E36 i u E30 orginalno kao redni cetvrtaci zapremine 1.6 a snage 102KS
mozda si mislio na redni sestak M50 zapremine 2.0 i snage 150KS koji je dolazio u E36 i E34 od 90.g. pa sve negdje do 93.g. gdje u taj motor pocinju stavljati VANOS

Kako god nije da provociram nego da ukazem na gresku u oglasu.

E sada mene zanima jeli motor uredno atestiran i ako moze jos koja slika auta a pogotovo detalji iz unutrasnjosti i ispod haube :) mozda sam i zainteresiran jer auto izgleda stvarno uredno. A cijena je takva kakva jest pa bih volio vidjeti jeli opravdana (mislim da jeste) ali eto cisto da pogledam kako treba kockica da izgleda ;)
 
Član
Kao sto rekoh oglas je iz USLUGE za sva ostala info i pitanja kontaktirajte VLASNIKA NA MOB a jos par slika mozete naci na forumu u njemackoj garazi kod clana MLADJO posto mu je on prvi vlasnik i on ga je radio, pozz svima!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top