bmw e30 kockica slikeeee

bmw e30 kockica slikeeee

Član
Fin BMW, samo mi se ne svidja sto si nazad ravnao mjesto za tablicu, daj jos informacija, koja je masina unutra, koja god, kakvi su planovi i td.
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Fin BMW, samo mi se ne svidja sto si nazad ravnao mjesto za tablicu, daj jos informacija, koja je masina unutra, koja god, kakvi su planovi i td.

ispod haube je 1.8 66kw...ima dosta toga u planu...bice slike :123::123:

_Adyyy_ je napisao(la):
Samo udri...kockicee!!!! :)

:123::123::123::123:
 
Sahman_Turbe je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
Vozio sam se jucer iza tebe ...jel tako negdje gore u travniku???

Aaa jesi jarane to mi je od druga auto on me pred kucu dovuku a ti si za nama isao fin ti je golf ;);)
vidim poznat mi bmw,onda sam se sjetio da sam vozio za njim,heheh malo se i mi provozali na cevape u Travnik...aj kad budem opet javim se pa da pice pijemo u turbetu...
 
Član
admir jahic je napisao(la):
Sahman_Turbe je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
Vozio sam se jucer iza tebe ...jel tako negdje gore u travniku???

Aaa jesi jarane to mi je od druga auto on me pred kucu dovuku a ti si za nama isao fin ti je golf ;);)
vidim poznat mi bmw,onda sam se sjetio da sam vozio za njim,heheh malo se i mi provozali na cevape u Travnik...aj kad budem opet javim se pa da pice pijemo u turbetu...

hehe nije problem javi kad budes dolazio ;);)
 
Sahman_Turbe je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
Sahman_Turbe je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
Vozio sam se jucer iza tebe ...jel tako negdje gore u travniku???

Aaa jesi jarane to mi je od druga auto on me pred kucu dovuku a ti si za nama isao fin ti je golf ;);)
vidim poznat mi bmw,onda sam se sjetio da sam vozio za njim,heheh malo se i mi provozali na cevape u Travnik...aj kad budem opet javim se pa da pice pijemo u turbetu...

hehe nije problem javi kad budes dolazio ;);)

ok ;);)
 
Administrator
meni se nimalo ne svidja kockica... nije ona za ovog sto si ti uradio... sprijeda je inekako dobra, ali odzada ne valja... stavi original branik... nisi trebao ravnati tablicu. i molim te skini plave pozicije... tvoje auto tvoja stvar sta ces raditi sa njim, ali sacekat cemo i druge da kazu koji komentar... ovdje smo da komentarisemo i da se druzimo ;) nema ljutnje ;)... ali tebi ipak svaka cast na trudu koji si ulozio ;)
 
Član
poznato mi auto skroooz,,ili je bilo u anti-tuning ili PIK fails,,bas iz razloga ove zadnje tablice:icon_rolleyes:
 
Član
stani ti si vec jednom otvorio temu u vezi ovog bmw jer sam ja komentariso i sad gledam gde mi je komentar:icon_question: nisi trebo ponovo otvarati novu temu :icon_confused:
 
Član
nemoj misliti da imam nesto protiv tebe ili tvog auta,ali ja kao zadrti ljubitelj kocke ne mogu da kazem da valja,bar meni...zna se sta na nju ide,zbavis negdje M tech set i miran si ;)
 
Top