BMW E30 drift

BMW E30 drift

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja mu se divim...svaka mu vala cast, lik je vozacina...:icon_smile:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/M0zAFoklUr0&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/M0zAFoklUr0&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Član
gledao sam ovo,ja ovo vise cijenim nego ono na trkackoj stazi,frajer izvlaci predobre driftove na obicnoj cesti,to je za mene trka...al je najjaci kad blica...
 
Početnik
Vozac jeste, ali da je neka perfekcija - nije ni blizu..u prvih 20 sec nema niti truna dima, samo sitna proklizavanja, a kada se uzme u obzir konfiguracija same staze to dijelom postane razumljivo..mene nije toliko impresionirao, mislim da je na dosta mjesta mogao praviti dosta vece uglove..nista toliko impresivno..
 
Član
ahha ma dobar je on upravu je sto kaze black knight tu se gleda ugao proklizavanja i sto vise dimma >D
 
Član
ma dobro, ipak ovdje se ne moze ugao gledat kad je uska staza...ugao ide gdje je staza sira i gdje imas dosta mjesta da kontrolises auto...ovdje ovaj BMW po sirini staze ja mislim ne bi mogo ni stat :D
 
Član
ja koliko vidim ovo je brdska utrka,a lik je ovdje samo zabavljao raju koliko mi se cini
da je drift takmicenje bio bi jako los,ali posto nije super je odvezao,
kazem mislim da je samo zabavljao raju,jer da nije driftao mogao je svaku krivinu proci brze
 
Član
ma dajte molim vas da je ovjek driftao 300km/h opet nebi valjalo niko ne kapira koja je ovo vrsta trke i seste kakvi ba uglovi na ovoj cesti i kakav dim ne vozi on drift auto
 
Član
pa upravo to i ja govorim...preuska je cesta da bi se pod nekim velkim uglom driftalo i da se pale gume...ovo je ipak cesta seoska, koja je dovoljna da se tek mimoidju dva auta...
 
Član
dobr sto se odmah  palite  ja sam rekao  ako je drif  gleda se ugao i dim  a ako je zabavljao  raju   to je  vec drugo  >D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top