BMW 320d, kakav je?

BMW 320d, kakav je?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Drugovi, imam jednu opciju za zamjenu, moja golf cetvorka i jos para, a ja dobijem BMW 320d... 2001 god... Full full oprema...
Ima li iko iskustva sa ovim autom?
Ova slika nije to taj BMW, al skoro je isti, samo je razlika u muzici, u ovom na slici je cini mi se original a kod ovog "mog" (heheheh) je neki mp3...
 
Legend
neznam kako mu se cjene krecu,,....al u svakom slucaju bolji od cetvorke definitivno!!!
moj drug vozi takav iz njemacke uzeo polovan,preso 180 i nesto hiljada,bez problemA ikakvih.....
 
Član
Ja bi uzeo BMW,dobro auto pravo, cak sada i djelovi za njega su tu negdje sa golfom cetvorkom, a ipak BMW je BMW
 
Član
Pa cijene su mu oko 22000 pa do cak 28000 KM... Sve zavisi od stanja i opreme... Ako ima neke perverzije, e onda i rasta skace... Npr. elektronsko sklapanje retrovizora nakon vadjenja kljuca iz bosch brave... Ovaj to nema :(
A trazi mi 8000 KM sto je za takvo auto meni prihvatljivo... Jer moj Golfic max 12500... I to nekog kad bi uhvatio da se zalijepi na njen izgled...Lijep je sto jest jest... Al jednostavno DOSADIO...
 
Član
u kakvom ti je stanju ta cetvorka kad vrijedi 12500 km. na pijaci ih ima i skupljih od 12500, a burazov jaran kupio meni se cini za oko 18000 pa reko mozda mozes traziti bar 1000-2000 vise za svoju. ne znam zato te i pitam. sto se tice benge odlicno je to auto jos sto kazes extra full oprema, ako imas pare kupuj ali obavezno je pregledaj jer ako se jednom zajebes sebi nikad oprostit neces
 
Član
Benga je extra,meni je taj motor bas dobar,dobro ide a ne trosi puno...Ne znam jel ti taj prije ili poslije faceliftinga
 
Član
Schumi je napisao(la):
Benga je extra,meni je taj motor bas dobar,dobro ide a ne trosi puno...Ne znam jel ti taj prije ili poslije faceliftinga
Ja nebih secunde razmisljao!BMW je institucija!a ja mislim schumi da je ovaj prije faceliftinga jer je 2001,a koliko znam facelifting je tek 2002,bar ja tako mislim
 
Član
E pa drugovi, ipak mislim da je facelifting, jer nesto spominje on da je model 2002...e sad neznam, nisam bas pratio BMW jer nikad nisam bio zagrijan za ta auta, bili skupi bmw-ovi oni koji se meni svidjali, ukljucujuci i ovaj model trice, a sad su malo spale cijene pa ev, ova sad dolazi u opticaj. Inace razmisljam i za VW Boru da trazim, neznam kakve su one, al ovaj BMW tesko da se smije ispustiti. Auto je bezprijekorno... A ovaj covjek sto je vozi, "bolesnik" je sto se tice auta, pedantan, nema da nesto smije klapati, skripati i tako to... A golf, ma nevrijedi vise ba...i to je max...12500 KM...1998, 1.4 16V benzin, nema klimu, standardna oprema, ja mu stavio alu felge, steke i lajsne ofarbao u boju karoserije...et to su bile modifikacije... i jos sam stavio naravno mp3 player da nesto svira u njemu...
 
Član
BEGA je napisao(la):
E pa drugovi, ipak mislim da je facelifting, jer nesto spominje on da je model 2002...e sad neznam, nisam bas pratio BMW jer nikad nisam bio zagrijan za ta auta, bili skupi bmw-ovi oni koji se meni svidjali, ukljucujuci i ovaj model trice, a sad su malo spale cijene pa ev, ova sad dolazi u opticaj. Inace razmisljam i za VW Boru da trazim, neznam kakve su one, al ovaj BMW tesko da se smije ispustiti. Auto je bezprijekorno... A ovaj covjek sto je vozi, "bolesnik" je sto se tice auta, pedantan, nema da nesto smije klapati, skripati i tako to... A golf, ma nevrijedi vise ba...i to je max...12500 KM...1998, 1.4 16V benzin, nema klimu, standardna oprema, ja mu stavio alu felge, steke i lajsne ofarbao u boju karoserije...et to su bile modifikacije... i jos sam stavio naravno mp3 player da nesto svira u njemu...

ako ti tako kazes uredu;)
 

MyX

Član
Okorjeli sam VW-as, ali jebo VW (osim phaetona) kada je u pitanju bimmer, ako imas priliku brate kupuj ga odmah. Nego koliko je konja taj motor: 136 ili 150??

PS: KUPUJ care!!!
 
Član
Mislim da je ovaj od 136 KS, ak se nevaram rece pajdo da je oko 100 kw... Pa sutra cu se dogovoriti da ga malo duze provozam...Il ak nebude mogao preksutra, u subotu, tad bi ga citav dan vozao... Pa se definitivno odlucio... Bolji je od Bore, a u namirivanju GOLF+pare za BMW odnosno Boru nije velika, a u autima mislim da jeste?!?!
Hvala na interesovanju i misljenjima...
 
Član
ma mjenjaj ... samo dobro provjeri ... papire > auto >> da ne bude kakva mucka...

i da bude sa srecom ...ak B da ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top