BMW 320d by Miranda-Series

BMW 320d by Miranda-Series

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
BMW-320d-M-Winter-7.jpg


BMW-320d-M-Winter-4.jpg


BMW-320d-M-Winter-13.jpg


BMW-320d-M-Winter-12.jpg


BMW-320d-M-Winter-11.jpg
 
Član
Samo su bezveze ovakvi sicevi u ovakvom autu i neznam bas da BMW ov podvoz bas treba mijenjati amorti i sl. :icon_question:
 
Član
Nesto raja ne vole trice, ali...

Nisam bolje auto provozo u zadnje vrijeme:cool:

Dok je bio moj u servisu, dali su mi na koristenje ovaj novi 318d. U principu bazna verzija sa samo 143 ks i sistemom start/stop.

Ma to je letilo, covjece. Elasticno, samo tako, udobno, tiho, i napravio mu mediju od 6.2 l/100. Ako odrzavas gas na 140 trosi oko 4 litra, smjesno.

Ima i luksuznijih i sirih, i udobnijih, i ko fol kvalitetnijih, ali jedan je benga :123:

O ovom konkretnom modelu, nemam sta da kazem, nisam neki ljubitelj vizuelnog tuninga, samo trazim dobra sjedista, dobru muziku i dobar motor :lol:
 
Super Moderator
šta ti je reč dizel čovjeće :D
dobra trica farovi su joj sexy a i sva je neobićna i močna ;)
 
Član
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Nije mi nesto vala, jos dizlo :icon_mad:

To i ja mislio dok nisam u bmw dizlo sjeo, zemljak.

Danas ti treba jedno 30ks da bi benz kolko toliko izjednacio perfomanse dizela (evo da ne idemo dalje, poredeci 318d sa 318i i 320d sa 320i ili 330d sa 330i, svi imaju iste ks ali dizel je puno bolji)

:icon_eek:
 
Super Moderator
makso je napisao(la):
BLACK KNIGHT je napisao(la):
Nije mi nesto vala, jos dizlo :icon_mad:

To i ja mislio dok nisam u bmw dizlo sjeo, zemljak.

Danas ti treba jedno 30ks da bi benz kolko toliko izjednacio perfomanse dizela (evo da ne idemo dalje, poredeci 318d sa 318i i 320d sa 320i ili 330d sa 330i, svi imaju iste ks ali dizel je puno bolji)

:icon_eek:

335i vs 335d :D 335i ga pojede :D
 
Član
ih, i ti nadje jedini koji ja nisam ubacio u poredjenje:icon_sad:

mada da ti kazem iskreno, nikad nisam vozio ni 335i ni 335d :icon_cry::icon_cry:

Kad ih probam reci cu ti da li si u pravu :lol::lol:


caoss
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top