Blue VW Golf IV Rally Look

Blue VW Golf IV Rally Look

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Greški ima,al nemogu bolje
Orginal sigurno znate: http://www.netcarshow.com/volkswagen/1997-golf_iv/1600x1200/wallpaper_03.htm
promjene su:
ofarban u plavo
krov i hauba ofarbani u crno
maska bez zmaka
gume,felge,branik i prag skinuti sa r32 i ofarbani
uklonjene šteke i lajsna
kristalni boćni žmigavac
uklonjena antena
w12 i 2007_porsche_911_turbo_1 usis
proširenja
spoiler sa 2007_porsche_911_turbo_1 usis
vtbih tabla pomaknuta u desno
i600616_bluerally.jpg




ćini mi se da ima neki rally izgled
 
Član
E, rad nije nesto, al sad nesto gledam, svidja mi se sto si naveo ovu kao specifikaciju sta je odradjeno na autu... jeste da je photoshop, al kao da je u nekim projektima il slicno, inace, greske predpostavljam da znas koje su, i nisu teske za otklanjanje ali treba malo iskustva, a rally izgled ima ( onaj spojler pozadi mu lego bas lepo ).... Eto toliko, moglo je mnogo bolje, ubuduce trazi kvalitetnije slike i trudi se da sam radis izgled, ne da seces branike itd sa drugih auta, samo felge stavis sa drugog auta a ostalo pravi sam....
 
Član
BMW-GTI je napisao(la):
E, rad nije nesto, al sad nesto gledam, svidja mi se sto si naveo ovu kao specifikaciju sta je odradjeno na autu... jeste da je photoshop, al kao da je u nekim projektima il slicno, inace, greske predpostavljam da znas koje su, i nisu teske za otklanjanje ali treba malo iskustva, a rally izgled ima ( onaj spojler pozadi mu lego bas lepo ).... Eto toliko, moglo je mnogo bolje, ubuduce trazi kvalitetnije slike i trudi se da sam radis izgled, ne da seces branike itd sa drugih auta, samo felge stavis sa drugog auta a ostalo pravi sam....

misliš brush:icon_question:sh
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top