Blue Polo 82'

Blue Polo 82'

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo jednog pola,nako mi je brzo iz šaka izletio.Ako može da greške ne govorite(jer ih ima puno puno):icon_cry:.
org:
chop:
i636565_VWPOLO.jpg


enjoy;)
 
esmeraldo,nemoj se sekirat za greske,bilo ih je i bice i kod mene i kod tebe i kod petog,desetog ;)
cilj je dobro uradit auto,ali trebas shvatit da je to tesko bez tudje "pomoci" tj. treba ti neko ukazati na njih,jer ih ne vidi onaj ko radi ;)
necu te puno kritikovat,neke stvari mi se jako svidjaju kod tebe,medjutim imas i jedan veliki problem,a to je lose selektovanje i bez toga auto,nije to to...

znaci uzmi jedno auto i mijenjaj mu samo pozadinu,kad ga prebacis uzmes gumicu,zumiras i lagano brises i dok ne savladas,samo se trebas potrudit ;)
 
Član
Ma tvrdoglavi ti je ukazao na greske, a nemoras ti bas sve da selektujes, izbrisi nesto sto ne stoji, prepravi...al sve u svemu, super izgleda, maska mi je super, branik takodje....nastavi ti, bice bolje...
 
Super Moderator
ovako kad gledam auto ono je fino odradjeno samo se nije u pozadinu fino uklopilo malo oko tog se zabavi ;)
i gume promjeni ;)
 
Član
Nije lose samo ovaj polo je, iako sam vw-ovac, moram reci nesto najruznije sto je vw napravio...
Samo da daez ne procita ovaj post, onda sa j... jeza :)
 
Član
:icon_sad::icon_sad::icon_cry::icon_cry:vidite što mi jeno puco u bočno staklo i u far,te ogrebo plastiku
i636935_stratches.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top