bil ko

bil ko

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bil mi ko sredio auto malo ....

nek stavi neke feluge i nek ga spusti malo i eto koji spojler sa strane

po mognucnosti i farove
 
Član
okani se spojlera,ne ide to na ovo auto,eventualno stavi onaj krovni,iznad zadnje sajbe,cini mi se da i fieste imaju,kao u golfa...felge,spusti i kralj si...inace,ja bi to uradio al nemam PS instaliran,a vremena nemam ni za lijeka:icon_smile:
 
Član
zajeba se ja ..... htio reci spigle umjesto farova ....

ma zanima me da vidim bas to kako bi izgledala spustena i sa felugama
 
Član
evako ja cu ti reci za to auto imaju spojleri imam ih ja znaci spojleri su orginal od XR-a i to gumeni ne plasticni i auto extra sa njima izgleda a felge stavi 14 najvise jer na te male obrve nemogu vece meni su bile trineske i bio je zakucan a sada su 16-ke hehehe al su od dvice obrve i stavi distancere malo da ih izbacis napolje felge uradi bad na haubi i stavi spojler krovni ima lijepih spojlera i imas auto san snova a za spojlere bi se mogli dogovoriti nekako valjda ako imas para hehehe
 
Član
Murinho je napisao(la):
evako ja cu ti reci za to auto imaju spojleri imam ih ja znaci spojleri su orginal od XR-a i to gumeni ne plasticni i auto extra sa njima izgleda a felge stavi 14 najvise jer na te male obrve nemogu vece meni su bile trineske i bio je zakucan a sada su 16-ke hehehe al su od dvice obrve i stavi distancere malo da ih izbacis napolje felge uradi bad na haubi i stavi spojler krovni ima lijepih spojlera i imas auto san snova a za spojlere bi se mogli dogovoriti nekako valjda ako imas para hehehe

drug --- imam ja u planu nesto raditi ...

samo cekat cu da vidim hocel auto ostati kod mene ili ne .... abd do maja ..ako ostane do maja ..idemo malo isprljati ruke :lol:
 
nisam bas u svemu ovome pa me zanima jesdam li dobro shvatio...postavim sliku i neko od vas mi "sredi" auto?ili sam ja samo jako jako pospan pa ne kontam dobro?!
 
Početnik
hehe..koji lik...ovaj iznad mene..hahaaha:lol::lol:...nije ovo pimp my ride sinko...momak je mislio da mu srede u ps-u na racunaru..

evo za 5-10 min...malo sam se poigro..

pict0251copy.jpg


:lol::lol::cool:
 
Član
black_edition je napisao(la):
nisam bas u svemu ovome pa me zanima jesdam li dobro shvatio...postavim sliku i neko od vas mi "sredi" auto?ili sam ja samo jako jako pospan pa ne kontam dobro?!

:lol::lol::lol::lol::lol:
kralj..:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top