Bijeli zmigavci(samo poklopci)

Bijeli zmigavci(samo poklopci)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Gdje u Sarajevu ima kupiti za Golf 1 samo one plastike ja idem odmah pa ako neko zna bio bih zahvalan da mi posalje poruku na 066 190 333
 
Član
ja znam da ima na autopijaci negjdje oko sredine gdje se prodaju mobiteli i kostaju 2 km komad LP ;)
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
jbg evo dosao iz Sarajeva na autopijacu sam zakasnio imal gdje u u SBK

Brate moj, ja cu da ti to kupim! to je sitnica, pa cemo se dogovoriti kako ces doci po njih ili ti ih saljem nekako! ;)
 
Član
@ GOLF TZ -imas na buvljaku tih plocica 3-5 km su obadvije, kad udes pravo gore gdje su autodjijelovi(covjek se zove jusuf,nema 1noge)
 
Član
adams je napisao(la):
@ GOLF TZ -imas na buvljaku tih plocica 3-5 km su obadvije, kad udes pravo gore gdje su autodjijelovi(covjek se zove jusuf,nema 1noge)

hvala jarane....idem sutra da kupim....
 
Član
deez je napisao(la):
_vwfan_ je napisao(la):
jbg evo dosao iz Sarajeva na autopijacu sam zakasnio imal gdje u u SBK

Brate moj, ja cu da ti to kupim! to je sitnica, pa cemo se dogovoriti kako ces doci po njih ili ti ih saljem nekako! ;)

hvala brate,evo cuo sam da ima toga i u Vitezu na autopijaci tako da mi nije daleko.Hvala jos jednom;)
 
Član
hvala brate,evo cuo sam da ima toga i u Vitezu na autopijaci tako da mi nije daleko.Hvala jos jednom;)
[/quote]

ja cu sad da idem za travnik,moram na faks,morat cu i ja svratit na autopijacu da vidim imal toga,ja sam svoje dao prijatelju,,,samo ako budem imao gdje auto ostavit:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top