BiH: Stvarna prodaja za prvih 7 mjeseci

BiH: Stvarna prodaja za prvih 7 mjeseci

Član
Ovih dana smo dobili pozdane podatke o prodaji novih vozila u BiH za prvih sedam mjeseci. Ustvari radi se o broju novoregistriranih vozila na području BiH što odražava stvarnu prodaju i odnose na tržištu.

Volkswagen grupacija je i dalje lider sa udjelom od 41% u segmentu putničkih vozila i sa 36% udjela u prodaji gospodarskih vozila.
prodajaputnicki.jpg


prodajateretna.jpg


Novavozila.ba
 
Sarajlic je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):

Izdajice :D

A ne sad ozb jbt svi se zale nema se para,kriza ofo ono a kupuju se nova vozila mahom.ccc :D

ja izdajica, ja sam lozionicar :cool:

ma to ti je nas mentalitet :icon_mad: sve se nema a nutelin poklopac od eurokrema se neolizan baca :lol::lol::lol:
ma ti sko kukaju i imaju to je samo stvar da se bjezi od njih da im se slucajno neko nebi obratio za pomoc
 
Član
onaj ko radi, on i ima..... onaj ko samo kuka, on i nema ;)

zna narod sta se isplati kupiti :cool:
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):

Izdajice :D

A ne sad ozb jbt svi se zale nema se para,kriza ofo ono a kupuju se nova vozila mahom.ccc :D

još od bivše juge narod se nije više žalio ko danas!!! priče tipa: prije je bilo bolje svi smo imali isto niko se nije žalio bio je dobar život haha a svi stojke i juge vozali :lol: a sad se standard popravio nemjerljivo al smo bliži europi znaš pa vide kako se oni žale i štrajkaju stalno pa ajmo i mi kukat a tamo uplaćen novi BMW šta ćeš skrpi se nekako jadni insan :lol: a najjači su mi oni seljaci u Hrvatskoj haha dođe na poljoprivredni prosvijed i traže poticaj a vozi traktor od 140000 milja maraka :lol: bruka kad ćemo mi tako :icon_question:
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
odo i ja kukat mozda kupim nesto novo bolje a ne vozat golog golfa tricu :D

George ;)

brate samo rad rad i rad i kad kupis novo i s ponosom ga gledas jer znas da si ga zaradio znojem i krvlju to je ponos :icon_smile: ima nas dvije vrste ljudi :
oni koji zarade
oni koji ukradu (nije bitno kako narod kaže snašli se)
 
George je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
odo i ja kukat mozda kupim nesto novo bolje a ne vozat golog golfa tricu :D

George ;)

brate samo rad rad i rad i kad kupis novo i s ponosom ga gledas jer znas da si ga zaradio znojem i krvlju to je ponos :icon_smile: ima nas dvije vrste ljudi :
oni koji zarade
oni koji ukradu (nije bitno kako narod kaže snašli se)

poznajem to odlicno ;) i znam koliko ti je draze kad znas da je tvoje i kad znas kako si zaradio i daje ti stimulans da i dalje radis i budes jos uspjesniji ;)

a te pod snasli se me toliko i ne zanimaju nisu mi uopste nikad bili interesantni i nebi mogao bit jedan od takvih
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
George je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
odo i ja kukat mozda kupim nesto novo bolje a ne vozat golog golfa tricu :D

George ;)

brate samo rad rad i rad i kad kupis novo i s ponosom ga gledas jer znas da si ga zaradio znojem i krvlju to je ponos :icon_smile: ima nas dvije vrste ljudi :
oni koji zarade
oni koji ukradu (nije bitno kako narod kaže snašli se)

poznajem to odlicno ;) i znam koliko ti je draze kad znas da je tvoje i kad znas kako si zaradio i daje ti stimulans da i dalje radis i budes jos uspjesniji ;)

a te pod snasli se me toliko i ne zanimaju nisu mi uopste nikad bili interesantni i nebi mogao bit jedan od takvih

slažemo se ko domine :lol:
 
Sve je to uredu, ali ovo su dobrim dijelom pravna lica kupila sa ovog popisa, budimo realni nije veliki procenat osoba u BiH koji sebi mogu priustiti dobro polovno, a kamoli novo auto. Realnost je nasa takva, a sad sto se tice uzroka takve situacije, ne bih da ulazim...
 
Top