Bi-xenon H4 instalacija , dvije vrste , pomoc!!

Bi-xenon H4 instalacija , dvije vrste , pomoc!!

Član
Zanima me jesu li ovo dvije iste instalacije , odnosno jesu li im uloge iste , ima li iko iskustva sa ovom prvom sa slika ?.
Ja imam ovu standardnu ali me pocela zezati pa hocu ovu drugu da ubacim , dva dzeka i bilo , nema ni mase ni plusa ??

Ili je ovo skrzo nesto drugo ?? Hvala svima

07890780.jpg


ior87ir76.jpg
 
Član
Za ovu prvu ne znam, a ovu drugu sam ubacivao, ova druga koristi samo jedan dzek za signale kratko-dugo i ima posebno osigurac za + a masa ide na sasiju, a ova prva koristi napon sa instalacije auta, po meni jednostavnija a da li je bolja ne znam, nisam probavao :)
 
Član
Ja imam prvu. Zeza me. Nekad radi nekad ne radi svjetlo. Kad blicnem proradi. Ne znam yta je upitanju. Sad sam uzeo ovaj drugi pa cu se nacat na posao da nju spojim. Al ima puno kablaze :)
 
Član
Za ovu prvu ne znam, a ovu drugu sam ubacivao, ova druga koristi samo jedan dzek za signale kratko-dugo i ima posebno osigurac za + a masa ide na sasiju, a ova prva koristi napon sa instalacije auta, po meni jednostavnija a da li je bolja ne znam, nisam probavao :)

Mene zeza ova druga , u zadnje vrijeme su mi se pocela gasiti oba svijetla , znam da je do nje ,jer mi na dugim ugasi svijela , ap sam kontao ovu prvu naruciti :D , ali sve je ovo isto smece izgleda :D
 
Član
Ja imam prvu. Zeza me. Nekad radi nekad ne radi svjetlo. Kad blicnem proradi. Ne znam yta je upitanju. Sad sam uzeo ovaj drugi pa cu se nacat na posao da nju spojim. Al ima puno kablaze :)

Ma i ja kontao ovu prvu , manje kablova , ljepse bi bilo , nema ovih masa i pluseva , ali eto i ta zeza znaci :D
 
Top