BH Zakon o zatamljivanju stakala i PLINu

BH Zakon o zatamljivanju stakala i PLINu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Veceras mi rece drug cija mati radi u mupu, da je zvanicno nastupio zakon o atestima na folije i plin,neznam nisam zapamtio jel 40 i 60 KM kazna, za one koji nemaju atest.

Istina ili bomba ostaje da se vidi :) a ako je istina mnoge bi mogla glava da zaboli.

Vozim dizel, sa Llumar atestom :) :D
 

IGY

Član
ti si onda cist, a sta je sa ostalima
i ja sam cist, nemam plina (osim kuci u boci)
a stakla nisam tamnio (mracio):lol:
 
Član
nemam ni plin ni folije tako da me to nece pogoditi i ako je istina, a sto se tice plina u autu i ja sam za atest i uveo bih kaznu 200-300km za neatestovane plinske sisteme u autima, svako se danas pravi majstor i instalira plin u auto a sa tim se nije igrati
 
Član
edo_16v je napisao(la):
nemam ni plin ni folije tako da me to nece pogoditi i ako je istina, a sto se tice plina u autu i ja sam za atest i uveo bih kaznu 200-300km za neatestovane plinske sisteme u autima, svako se danas pravi majstor i instalira plin u auto a sa tim se nije igrati

upravu si plin je bomba ako nije postavljen kako treba. i ako se covjeku sta desi nikom nista jer bez atesta ugradnja je ugradnja na sopstvenu odgovornost
 
Legend
imaju neke folije kod mog prijatelja na ina benzijskoj,vise vrsta.....kao sa atestom 25km jedno pakovanje (kaze da moze za bocna 2 i zadnju sajbu taman!)
Eh sad jel to to,vazi li to policiji,je li to ovjereno negdje ili tek treba??kako to ide??
Daki,predpostvljam da znas?? AJmo :icon_biggrin:
 
Član
jbgf :(

a ne znam kolko je sigurno al nista od primjene dok ne izadje u sluzbenim novinama :)) ...
 
daki je napisao(la):
Veceras mi rece drug cija mati radi u mupu, da je zvanicno nastupio zakon o atestima na folije i plin,neznam nisam zapamtio jel 40 i 60 KM kazna, za one koji nemaju atest.

Istina ili bomba ostaje da se vidi :) a ako je istina mnoge bi mogla glava da zaboli.

Vozim dizel, sa Llumar atestom :) :D

znaci ko god tamni u Llumaru dobije atest...jeli?:icon_exclaim:
 
Legend
Da, i Llumar ti je priznat vani vec odvano sto znaci da kad ides u Austriju Italiju dovoljno je da imas onu orginal Llumar naljepnicu na autu i ljudima to pokazes atest i ne traze malte ne. To pricam, desilo se prijatelju mom u Sloveniji.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top