BG CAR SHOW 8-14.03

BG CAR SHOW 8-14.03

Član
08.03.2010 - 14.03.2010 Ove godine u organizaciji uvoznika

Izložbeno-prodajna priredba - Sajam automobila pod nazivom "BG CAR SHOW" okuplja sve uvoznike i distributere putničkih automobila.
Kompletna ponuda vodećih svetskih proizvođača automobila domaćoj publici i potencijalnim kupcima predstavljena je kroz jedinstvenu scenografiju sa unificiranim i jednoobraznim izložbenim prostorima opremljenim u režiji Beogradskog sajma.
Sa izložbom prateće industrije, delova i opreme, kao i garažno-servisne opreme upotpunjen je program ove manifestacije.
Test vožnje, nagradne igre i druge zabavne i takmičarske aktivnosti afirmišu novitete auto industrije kroz aktivno učešće posetilaca.

Ko voli i ima vremena i para nek izvoli:D:cool:
 
Član
Meni jedino BMW-ov stand je bio dobar, sa dobrim i skupim modelima.
ovo ostalo sve vec vidjeno na nasim putevima :cool:

Meni jedino BMW-ov stand je bio dobar, sa dobrim i skupim modelima.
ovo ostalo sve vec vidjeno na nasim putevima :cool:
 
Član
ja bio danas i mogu vam reci cisto sranje,vecinu automobila sam vec video,a sto se tice BMW mogli su barem najace modele da stave...najlepsi auto po meni naravno vw siroko,pa onda ovaj novi pezo rcz
 
sreckoas je napisao(la):
ja bio danas i mogu vam reci cisto sranje,vecinu automobila sam vec video,a sto se tice BMW mogli su barem najace modele da stave...najlepsi auto po meni naravno vw siroko,pa onda ovaj novi pezo rcz

Pored Meganea RS, covjek do mene je rekao drugu, "Da stavis Scirroca pored ovoga, niko ga ne bi ni pogledao", al ukusi su razliciti ;)

Pored VW standa sam samo proletio, steta sto je vecina auta bila zakljucana, pa cak i neko Ladino malo prkno :lol:
 
Top