bezvizni rezim :D

bezvizni rezim :D

Član
evo Tuzlaka koji su otisli na kaficu u Madjarsku sat nakon ukidanja viznog rezima.... :icon_smile::icon_smile::icon_smile:

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/oZUmfJUKjxM?fs=1&hl=hr_HR"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/oZUmfJUKjxM?fs=1&hl=hr_HR" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Član
RE: bezvizni rezim

ljudi su kraljevi... najjaca scena na kraju na granici kad su se vracali... i ona kad kaze onom "ti nemozes nemas biometrijski pasos" ...:D
 
Član
RE: bezvizni rezim

:cool::cool::cool: kraljevi

cak je bio i u Crnoj Gori ove godine ima eko taksu na sajbi :icon_biggrin:
 
Administrator
RE: bezvizni rezim

kraljeviiii ;);) ismijao sam se dok sam gledao ;) ovo je zivot ;) sjednes u auto i u pestu na kafu :lol:
 
Član
RE: bezvizni rezim

joj kraljeva ocam,svaka im cast. Ovo je zivot,odes u Budimpestu na kafu i vratis se kuci sav sretan,znaju ljudi uzivat,nek makar neko uziva u ovoj drzavi
 
Član
RE: bezvizni rezim

ArminM je napisao(la):
joj kraljeva ocam,svaka im cast. Ovo je zivot,odes u Budimpestu na kafu i vratis se kuci sav sretan,znaju ljudi uzivat,nek makar neko uziva u ovoj drzavi

ma vecina nas ovo moze... 4 po 40 maraka 160 maraka...:D moze biti za goriva barem meni TDI...:D :D i za kafe...:D :icon_smile: ali valja ovo "realizovati"...:D :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
RE: bezvizni rezim

GOLF TZ je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
joj kraljeva ocam,svaka im cast. Ovo je zivot,odes u Budimpestu na kafu i vratis se kuci sav sretan,znaju ljudi uzivat,nek makar neko uziva u ovoj drzavi

ma vecina nas ovo moze... 4 po 40 maraka 160 maraka...:D moze biti za goriva barem meni TDI...:D :D i za kafe...:D :icon_smile: ali valja ovo "realizovati"...:D :icon_smile::icon_smile::icon_smile:

bas to, lako je reci,ajmo,ici cemo,ali valja sto kazes realizovati
 
Član
sumnjivi HAHAHAAH, kraljevi, pravi bosanci, de da i njima cica ubaci za parkinga :lol::lol: ubaci i nama marku :lol::lol::lol:
 
Top