benzin na InVivo pumpama?

benzin na InVivo pumpama?

Bas nasuh 10L benzina na InVivo, vidim da je za 20pf jeftiniji nego na svim ostalim (2.06 dok je na ostalima 2.21 do 2.26). U cemu je fora s njihovim gorivom? A ne vidim ni neku guzvu posebno nesto raja ne leti bas da sipa... ? Je li neko kod njih sipa benzin (dizel me ne zanima), ima li iskustava? (Inace motor zahtjeva euro6 benzin).

Sto se snage tice, vuce isto kao i Petrol gorivo ne osjeti se nikakva razlika. Lampica check engine se ne pali :D
 
Član
Ostali jednostavno previše deru. U Podlugovima 2.01 benzin 95ica na tri pumpe, sada koji je Euro pojma nemam, vozim Dizela.
 
Član
Ta pumpa kad je otvorena prvi puta na malinama bila je konstantno puna jer je uvijek imao dosta jeftinije gorivo od ostalih. Sipao sam u forda mondea tdci sa injektorima i sjebao ih. Morao cistiti i aditive neke ubacivati. Jos par ljudi koji su sipali (dizel) pricali su mi o negativnom iskustvu. Kod nekih se cak auto pocelo gasiti samo od sebe zbog loseg goriva. Od tad vise nikad ne sipam tu niti kome preporucujem. Pa svako bi volio biti konkurentan na trzistu posebno cijenama. Lik ima neku caku i to mu prolazi. Cuo sam da je inspekcija imala posla da lazu aparati na crijevu...nisam siguran. Mozda je gorivo ok za traktore ili neka starija vozila sa ne tako osjetljivim diznama i bez dpf-a.
 
Član
Kod dizela je moguce sta hoces...mjesanje sa loz uljem, sa baznim uljem, sa bio dizelom...koji su i po 50% nizi cijenom nego regularni. Za svoje pare sipajte gsje hocete!
 
Top