BBS RS Projekat

BBS RS Projekat

Legend
ma prelijepo , felge su odradjene za 10 svaka cast za trud i rad oko istih
sto se tice auta ,opet cu reci ..... sve na svom mjestu,perfektan golf !!!
 
Član
extra drug nema sta a i ove felge nema veze koje auto je u pitanju nemogu mu nikako lose stajati a i golf je prejak svaka cast na trudu
 
nema dalje, savrseno... Samo da mi je sad vidjeti nekog pametnjakovica da kaze da nesto ne valja... to bi bio raspad sistema... :lol:
 
Član
d.z.e.n.o. je napisao(la):
nema dalje, savrseno... Samo da mi je sad vidjeti nekog pametnjakovica da kaze da nesto ne valja... to bi bio raspad sistema... :lol:

mislis totalni raspad sistema:D....svaka cast za felge a i za cetvorku;);)
 
Član
luky1175 je napisao(la):
Sve pohvale prika na felgama!Imam iste na svojoj kocki od neki dan!I ja sam svoje sređivao skoro pa godinu dana!Nemam vremena ali ovih dana ću i ja stavit slike svojih!Koja je u tebe širina!Pozz

hajde stavi da ih vidim :) u mene su sirina naprijed je 17x8.5 a nazad je 17x10 sa 2 inch lip
 
hoću prika čim stignem!Ja sam nislio da su 16" kod tebe a ono 17"!Kod mene su 16",naprijed 8x16 a nazad 8,5x16!Pozz;)
 
Prika stavio sam slike svojih bbs rs felgi u svojoj garaži pa možeš pogledat pošto si mi pisao da bi ih rado vidio!Pozzz
 
Član
evo sad sjede u podrumu malo sam ih ocistio i cekam proljece da ih opet stavim na auto :)
IMG_0567-1.jpg


IMG_0572-1.jpg
 
Top