BBS LM ili BBS RS-GT-Replica

BBS LM ili BBS RS-GT-Replica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ekipa zanima me jel tko ima navedene fele na prodaju,replicu ili slicne,i ako tko zna gdje mogu naruciti ove fele i koliko bi kostale po komadu jedne,a koliko druge... Pozeljno bi bilo 8,5x17 ili 16 i 7,5x16 ili 17 nebitno, raspon ruba bi bio 4x100 ili 5x100... Ako uopce ima replica ovi fela u 16incnoj izvedbi i sa 4x100 rasponom...
6598d1011311761-bbs-rs-gt-rs-gt.jpeg

Ili barem LM replicu,ako ove gore nisu u mogucnosti...
EXM3-side-large.jpg
 
Član
Ajmo ekipa mora netko znati, nemojte mi samo reci soma € po komadu.. :icon_confused:
 
Član
Gabrek-tuning Zagreb ... (www.gabrek-tuning.com)

Nisu BBS, ali izgledaju isto ...
ASA AR1



Cijene

7x16 ET38 4x100 cca. 220 eur/kom
7x17 ET38 4x100 cca. 250 eur/kom
8x17 ET35 4x100 cca. 260 eur/kom

A mislim da rade sad i sa BBS-om, pa vjerovatno mozes i to naruciti ... u principu imaju sve sto i Rieger-ov katalog nudi
A kontaktiraj i clana sa nick-om Muha ... mislim da i on radi Riegerov program, pa vjerovatno i kod njega mozes naruciti ...

Pozz... nadam se da sam pomogao
 
Član
Hvala druze.. Naravno da si pomogao,pa dobro sad da mi je bitno da je bbs i nije bitan mi je dizajn,a ova ASA je bukvalno prava replica... Moram se josh malo strpit i razmislit definitvno jel to sljedeca investicija ili pak nesto drugo,u svakom slucaju dovoljno si pomogao.. A vidim i default je trazio ovako nesto, i izgleda nije nista nasao, a sad da imam racunicu dat taj kesh za nove, i nemam bash... vidjet cemo josh :)
 
Legend
pogledajte malo ebay, mogu se i bbs lm uzeti za ove pare, a razlika je sigurno ogromna..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top