Battlefield2

Battlefield2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Igra li ko ovo on line battlefield2.
Za mene najjaca online pucacina(FPS).
images
 
Član
Joooj kad se samo sjetim ovoga... Uporedo sam igrao CoD 2 i BF2 na bihnetovim serverima, po citav dan na free zonu i opleti... Nije mi bilo jaceg iskustva, pogotovo kad je raja dobra, pa to se sjedne u helic, i lagano jedan vozi, a drugi roka pjesadiju.... uhhh...Ne znam sad kakvi su serveri, igra li se, ali mogu instalirati pa pucati kad se uhvati vremena, original naravno imam :cool:
 
Član
Original i treba , dobra igra ja koristim patch 1.41(mislim da je taj) i ima dosta servera

2005 izasla ali jos je zakon i mnogi igraju

images
 
Član
netreba za battlefield2 original, igro sam ja sa kopijom, ima neki keymaker za to i mislim da se moralo loadat neki image tak nešt
 
Član
corrado je napisao(la):
netreba za battlefield2 original, igro sam ja sa kopijom, ima neki keymaker za to i mislim da se moralo loadat neki image tak nešt

Ha ha , igrao sam i ja pa te cijelo vrijeme punkbuster ban-uje. To mi je prvi licenciran software koji sam kupio . A nije skup 16km se moze sada nabaviti sa svim dodacim kao sto su special forces itd.
 
Član
a ti to baš onda igraš pro, ja sam mislio ovak iz zajebancije, onda normalno origigi se više isplati ;)
 
Član
Pa jbg. ako hoces čin i ono da igras na uređenom serveru bez gluposti(ubijanje za vozila,team kill-a itd.) igras na ranked serverima, oni su najbolji;)

Ja nisam nesto ali ono ima nas ekipa koja igra do j...a, prijatelj ima 3zvjezdice čin kupio sebi microsoft joystick od 250eura i s avionom ravna sve zivo po 200 poena nabije po partiji.
Ja sam najcesce guner u heliju tu sa tvcam dosta dobro radim
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top