Battle Ground V 1/4 finali par 4

Battle Ground V 1/4 finali par 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
Remblender - amer_sa

radove poslati Ryu-u na PM do 24.06 do 23:59
sretno !

1600x1200
http://www.netcarshow.com/dodge/2001-neon/1600x1200/wallpaper_01.htm

MOLE SE OSTALI CLANOVI I TAKMICARI DA NE OSTAVLJAJU KOMENTARE DOK SE RADOVI NE POSTAVE !!!
 

Ryu

Član
original:
Dodge-Neon_2001_photo_01.jpg
 

Ryu

Član
pretpostavljam da se trozic i deyo slazu da se ovde glasa...
pa eto,mozete poceti sa glasanjem
 
Član
Jesi li ti ovo uradio ili je samo uzeta slika malo mi sumnjivo! Ali ako jesi dobro si ovo zamislio, slikanje iz auta, fol neki gangsteri! :)
 
Član
u svakom slucaju glas za rembledera jer je ovaj drugi pravo los rad i cini mi se na brzinu uradjen!
 
addo je napisao(la):
Jesi li ti ovo uradio ili je samo uzeta slika malo mi sumnjivo!
Mogu ti poslati PSD fajl da provjeris.... ili da stavis sliku preko slike ako se poklapa onda je ok (nisam spustio auto nego podigao tockove tako da je kompletan auto u orginalnom polozoju)..... EDIT cak su i gume orginalne sa sve dimenzijama samo felne promjenjene

addo je napisao(la):
Ali ako jesi dobro si ovo zamislio, slikanje iz auta, fol neki gangsteri! :)
iz voza sam slikao (ako se obrati paznja na odsjaj na autu vidi se voz)... bilo neko trkanje po cesti i policija ih savatala kod pumpe, pa su malo porazbijali auta, pogazili par pjesaka pa policija pravila uvidjaj.... dok je voz bio zaustavljen ja uslikao ovoga...
 
Član
Remblender je napisao(la):
addo je napisao(la):
Jesi li ti ovo uradio ili je samo uzeta slika malo mi sumnjivo!
Mogu ti poslati PSD fajl da provjeris.... ili da stavis sliku preko slike ako se poklapa onda je ok (nisam spustio auto nego podigao tockove tako da je kompletan auto u orginalnom polozoju)..... EDIT cak su i gume orginalne sa sve dimenzijama samo felne promjenjene

addo je napisao(la):
Ali ako jesi dobro si ovo zamislio, slikanje iz auta, fol neki gangsteri! :)
iz voza sam slikao (ako se obrati paznja na odsjaj na autu vidi se voz)... bilo neko trkanje po cesti i policija ih savatala kod pumpe, pa su malo porazbijali auta, pogazili par pjesaka pa policija pravila uvidjaj.... dok je voz bio zaustavljen ja uslikao ovoga...

Dobar! :D Nije problem nego mi malo cudno bilo, ali dobro zamisljeno kazem ti! Glas je i bio za ideju! ;)
 
Imam opasnih problema sa monitorom... uopste mi ne daje boje kako treba....

Gledam ovu sliku (moju) na drugom kompu i skroz mi drugacija... tamnija, a i boje su drugacije, nije to sto sam ja htjeo (ili mozda na drugom kompu nevalja ekran, mada znam da moj bulazni)....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top