Battle Ground V 1/4 finali par 3

Battle Ground V 1/4 finali par 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
doubleclutch_sa - Trozic

radove poslati Ryu-u na PM do 24.06 do 23:59
sretno !

1600x1200
http://www.netcarshow.com/alfa_romeo/2009-mi.to/1600x1200/wallpaper_04.htm

MOLE SE OSTALI CLANOVI I TAKMICARI DA NE OSTAVLJAJU KOMENTARE DOK SE RADOVI NE POSTAVE !!!
 

Ryu

Član
original:
Alfa_Romeo-Mi.To_2009_photo_04.jpg
 
Nekako mi se ne svidja gornji usisnik (gdja ja bio alfin zank) i zaboravio si (ko i ja na svom radu) zatamniti stakla s druge strane....
ali fino uradjeno, nema sta......
 
Član
Remblender je napisao(la):
Nekako mi se ne svidja gornji usisnik (gdja ja bio alfin zank) i zaboravio si (ko i ja na svom radu) zatamniti stakla s druge strane....
ali fino uradjeno, nema sta......

hvala na komentaru ;)
nisam sad neki profić al valjda iznutra kad gledas staklo ne bude crno kao na vanjskoj strani,a može se primjetiti da je staklo tamnije od neba koje se vidi više auta,kako bi i vozili sa zatamljenim staklima da su stakla iznutra crna,šajba nije zatamljena ima samo odraz neba pa se primjeti da je staklo prozirno i zatamljeno,ovako sam ja to radio,moje mišljnje,nek sad nesipane neka prepirka :Dhvala svima na komentarima,tako se nauči bolje raditi ;)
 
pa dobar je,prag je malo mutan i trebao si drugacije malo osmisliti prednji kraj tako da ostavis ovaj alfin ali samo da ga malo sredis,to je moje misljenje i tako bi ja uradio jer na ovaj nacin alfa je izgubila svoju osobnost
 
Član
dobro znači masku sam trebo uraditi orginalnije,a pragove sam sam docrtavao nema trun sa donora biće drugi put bolje,sad mi nampalo :D mogo sam napraviti masku ko kod alfe brere bolje bi sve izgledalo al eto ;)
 
eto vidis,samo treba beljati u sliku i ideje ce doci.ja tako znam blejati sate dok mi ne dodje,nekad ni ne dodje,ali se nekad i isplati.:)

p.s.a potpis mi je haman jako gotivan,svim hondasima se svidja.to braco po ljubavi prema autu!

joj koja recenica!:)
 
Član
super rad Trozic,stvarno dobro uradjeno
jedino sto si trebao ostaviti je usisnik sa logoom alfe,ali i ovako je odlicno nema sta...sve pofale za avto haha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top