Battle Ground IV Last chance za 1/4 finale

Battle Ground IV Last chance za 1/4 finale

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
U last chance ucestvuju svi koji su u prvom krugu izgubili,da ih nabrojim za svaki slucaj:

olensoner
Nary
renault R-5
amer_sa
Elvis_Swe

radove poslati Ryu-u na PM do 13.05 do 23:59
sretno !

1600x1200
http://www.netcarshow.com/mitsubishi/2009-galant/1600x1200/wallpaper_02.htm

MOLE SE OSTALI CLANOVI I TAKMICARI DA NE OSTAVLJAJU KOMENTARE DOK SE RADOVI NE POSTAVE !!!
 

Ryu

Član
prvo zamjerka obojici sto auto nije spusteno...

amer_sa
da si promjenio podlogu mozda bi rad bio realniji,ovako me nekako podsjeca na transformersa...

olensoner
malo promjena na radu,ali je na kraju ispao realan,svidjaju mi se farovi,ideja sa intercoolerom i jos neke prepravke na prednjem braniku,samo opet mala zamjerka za gume i felge,ali to se popravlja ;) nekako je premal profil guma,imam osjecaj da bi strugale asfalt za vrijeme voznje

da ne bude sad "sto manje promjena,rad realniji" i formula za prolaz dalje...ko je vidio radove npr backa koji na autu napravi tonu promjena i opet izgleda skoro "ko pravo"

mojih 5 bodova olensoneru
 
Član
Amer_sa
Svidja mi se ideja sa ovim R8 pozicijama i cak sta vise ok je ispala, nisi trebao stavljati lens flare kao da su upaljena svjetla nego ostaviti kako i jeste, ako si vec promijenio branik trebao si ga dole odraditi npr staviti intercooler i neku cijevcicu sa strana u otvore ovako izgleda prazno. Felge si mogao malo bolje odraditi jer ne izgledaju realno i nekako odudaraju od boje i svega.

olensoner
Svaka cast za masku i za ovaj intercooler prejebeno izgleda s prijeda, Felge kolko tolko ok ispale, stim da si mogao prosiriti malo gume. Zamjerka na to sto nema vise promjena na autu...

Preusdio je realniji i uredniji rad.

olensoner +5
 
@Oleosoner rad fino izgleda i sve sto si izmjenio lezi mu i fino si to odradio ali ipak ovo je 10minutni rad..... (vidim da je boja auta ostala ista)

@amer_sa mnogo vise si se potrudio ali si usrao sa upaljenim farovima (ako su ovo upaljeni farovi onda nevidis voziti navecer :) , a ako nisu sta si htjeo postici?? ), i da su jaca svjetla prosli bi ovi usisnica ali ovako si mogao bar malo natuknuti sta se tu nalazi..... mnogo mi se svidja usisnik sa strane ali zato skrge iza farova mu nikako ne stoje.....

ako mogu da dam po pola glasa svakom
Oleosoner za interkiler i clinlook
amer_sa za ulozeni trud i .... ima toga jos

Ipak su ovo dva razlicita stila tuning-a i oba su dobra za svoju kategoriju...
 
Član
amer_sa...kolicina truda, opci dojam mi je preheben, cista sila....olen-u je rad isto dobar, ali ej previse sterilan i ne ostavlja mi jak dojam kao amerov...

kako god: amer_sa dobija moj glas...
 
ne mogu da vjerujem da si stvarno stavio po pola glasa .... VRH - nema dalje.... :)

___________________________
|------------EDIT------------|
___________________________

Tek sada vidim da sam napisao INTERKILER umjesto interkuler :D :D ( :icon_idea: kreten :icon_idea: ) :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top