Banovići: Djevojčica poginula kad je pokušala preći preko ceste

Banovići: Djevojčica poginula kad je pokušala preći preko ceste

R.I.P. . . . .zalosno . . . treba biti oprezan sa djecom, izlecu iz autobusa k'o muva bez glave, nista ne gleda, meni skoro djecak pretrca, upravo zbog toga sam vozio polako, i hvala Bogu, uspio stati!
 
znam gdje je se ovo desilo,cesto tu prolazim kad idem u vikendicu...bude uvjek djece koji se vracaju iz skole pord ulicea veliki je pravac gdje dosta seljaka jure pa i preko 100km/h...
nek joj je rahmet dusi mislim da mi je zenina rodica :-(
 
R.I.P:icon_cry::icon_cry:

Treba uvijek biti oprezan i polahko vozit ako si u blizini autobusa bilo da stoji, zaustavlja se ili krece, djeca su nepredvidiva, takodje ako je lopta na cesti racunaj odma i na djete da ce izac na cestu bez ikakvog opreza
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
znam gdje je se ovo desilo,cesto tu prolazim kad idem u vikendicu...bude uvjek djece koji se vracaju iz skole pord ulicea veliki je pravac gdje dosta seljaka jure pa i preko 100km/h...
nek joj je rahmet dusi mislim da mi je zenina rodica :-(

to je ondje blizu onog jezera...a upravu si,uvijek ondje ima budala sto se zaj...ju i eto kako zavrsi..:icon_sad:
 
semma je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
znam gdje je se ovo desilo,cesto tu prolazim kad idem u vikendicu...bude uvjek djece koji se vracaju iz skole pord ulicea veliki je pravac gdje dosta seljaka jure pa i preko 100km/h...
nek joj je rahmet dusi mislim da mi je zenina rodica :-(

to je ondje blizu onog jezera...a upravu si,uvijek ondje ima budala sto se zaj...ju i eto kako zavrsi..:icon_sad:

jeste,odma prije prevoja viz jezera,ovi inicijali ukazuju na djevojcicu iz mahale gdje je vikendica tj. ermina karahodzic,ali nedobog nikome pa i njoj :-(
 
Član
Elma Kovacevic se zove djevojcica...nek joj je rahmet dusi... stvarno je zalosno da neko ovako mlad izgubi zivot ni kriv ni duzan...
 
nije onda ta djevojcica i a sam maloprije procitao...sto ti kazes steta velika sto je mlad zivot izbrisan na ovakav tragican nacin :-(
 
Top