Bad look maska - Passat B3 (plasticarenje)

Bad look maska - Passat B3 (plasticarenje)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ev raya imam u planovima kad malo otopli dosta toga raditi sa autom, ali ovo mi je neki prioritet, jer na ljeto ide lakiranje, pa bih da exterior uradim čitav prije toga...
ugl.
auto naprijed sad izgleda ovako:


a ja bih napravio bad look i skinuo bih znak.. i otvor za usis pored desnog fara... nesto ovako:


pa me interesuje gdje bih to mogao kvalitetno uraditi, i koliko bi me okvirno kostalo...

PS: to ce se sve poslije raditi, sad samo pripremam sredstva i sve... :cool:
 
Član
jaro,ja mislim da ti je ta maska od poliestera(ne moze se variti).znaci ko pravi od poliestera pragove i branike...njima se obrati...
 
Član
hjoooj i ovaj BL isfuran do kosti vise, radije si neke ebacke farove nabavi ako ima u ponudi, a ne vidim zasto ne bi bilo ;)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
hjoooj i ovaj BL isfuran do kosti vise, radije si neke ebacke farove nabavi ako ima u ponudi, a ne vidim zasto ne bi bilo ;)

ma imaju neki Angel Eyes, al mi se licno ne svidjaju, al zato imaju orgigi Hellini DoppelScheinWerfer Smoked strašni su, i na njima bad look stoji pravo
ev slika kao dokaz, hehhe:


ja bih to ovako nešto uradio, znači bad look sa tim farovima i smoked zhmigama, izgledalo bi prejebeno, samo bi jos morao stavit branik sa nekim sportskim lip-om, i to je to što se tiče prednjeg dijela..
 
Član
Tzv. Morrete svjetla, kod druga mi sa faxa otac taksira bas sa istim tipom Passata, i bas ima ista takva svjetla ;)
 
Član
tibor987 je napisao(la):
e onda radi ovako, prejebeno je druze :cool::icon_eek:

SamiRX-8 je napisao(la):
Tzv. Morrete svjetla, kod druga mi sa faxa otac taksira bas sa istim tipom Passata, i bas ima ista takva svjetla ;)

ma super svjetla predobra, samo ih problem nać, nigdje ih, ima ovdje u Ze jedan crveni passat sa ovim svjetlima i to smoked, kontam da pitam čoeka da se mijenjamo (ja ću svoje 'umotat' u pare hehe), jer ne izgleda mi ko neki tuner, al sumnjam da će pristat... ugl. pitat ću ga, bolje pitat, nego ovako gledat kako njemu dobro stoje.. hehehe
 
Član
Dynozzo je napisao(la):
ma super svjetla predobra, samo ih problem nać, nigdje ih, ima ovdje u Ze jedan crveni passat sa ovim svjetlima i to smoked, kontam da pitam čoeka da se mijenjamo (ja ću svoje 'umotat' u pare hehe), jer ne izgleda mi ko neki tuner, al sumnjam da će pristat... ugl. pitat ću ga, bolje pitat, nego ovako gledat kako njemu dobro stoje.. hehehe
ima crna vr6-ica karavan te farove,prije je bila tamo na odmutu kod semafora parkirana cesto,ima felge s velikim obrucem i dosta kraka,nazad zatamnjene stopke,bolid i po,ja imao takvog passata prije,bolovao za tom vr6-icom:lol:
iako mislim da taj lik ne bi htio skidat s nje...to za usis je meni bezze,ja ne bi uradio,bez znaka je fin,a i bad look mu fino stoji...nisam siguran moze li se to izvest na onoj masci njegovoj?
 
Član
edoze je napisao(la):
ima crna vr6-ica karavan te farove,prije je bila tamo na odmutu kod semafora parkirana cesto,ima felge s velikim obrucem i dosta kraka,nazad zatamnjene stopke,bolid i po,ja imao takvog passata prije,bolovao za tom vr6-icom:lol:
iako mislim da taj lik ne bi htio skidat s nje...to za usis je meni bezze,ja ne bi uradio,bez znaka je fin,a i bad look mu fino stoji...nisam siguran moze li se to izvest na onoj masci njegovoj?

da da, i nju sam zaboravio pomenuti, cesto je znala bit parkirana kod Atlantisa, a vidjo sam je gore iznad Velme bude cesto..
jao kako je to dobra mashinerija, samo vidio sam zadnji put, a davno je bilo, da mu je nesh zadnja desna shtopa razbijena, garant je nesh lupio...

a shto se tiche usisa, bio bi neki ne velik, a im'o sam sliku na compu, al ne mogu je nach sad nikako, jedan passaner bas mu fino stojala.
napravio bih otvor i stavio bih crni race-mesh, ne bi se primjetilo bas toliko, da bude 'ljakan' tuning, nezz, jos cu vidjeti...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top