BABA

BABA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Otisla baba kod doktora pa se zali, kako mnogo radi, kako je sve boli .....

Kaze doktor bako vama treba njega*(misleci na kucnu njegu) .... a ona ga prekinu, zasjase joj oci, i kaze jeste NJEGA, NJEGA (misleci na njega ...)
 
Član
Pa pise humor, izvinjavam se ako nije po pravilima, al evo jos koji dobar zato:

Dosao debil da kupi sladoled i pitaju ga koji ces, kaze on ma nema veze svejedno ce mi ispasti.

Pita policajac malca na ulici, mali koliko je seta, kaze mali dvaes tri i cetrdeset pet, a policajac ga bledo pogleda i kaze ma da, hiljadu.

Dosao perica u skolu a nema zadacu, pita uciteljica, Perice zato nisi uradio zadacu ? Kaze perica, pa poceo sam ja al onda cujem nesto puca i ja pogledam okolo, ispod kreveta, u ormaru i ne mogu da nadjem i dalje nesto puca, kad pogledah u gace ono meni puca ***** sto imamo zadacu za danas :)

Uhvatila zlocesta djevojcica zlatnu ribicu i tako drzi je za rep i gleda, a ribica joj kaze, ajde ispunicu ti jednu zelju, zlocesta djevojci ca ljutito pita, zasto samo jednu, kaze ribica pa zato sto si zlocesta. Kaze devojcica: CRKNI !

Eto na brzinu jos koji :)
 
Član
Pita crnac druga bijelca, druze znas li ti sta je mrak kaze belac pa sta ja znam sta je ?
A crnac mu ga stavi u usta i navuce kozicu preko glave i kaze eto to je mrak al skroz
:D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top