B&B-Automobiltechnik Mercedes CLA 45 AMG

B&B-Automobiltechnik Mercedes CLA 45 AMG

Putovanja.ba
Administrator
bb%20amg%201111.jpg

Nemački tjuner B&B-Automobiltechnik za Mercedes CLA 45 AMG nudi tri paketa za pojačanje njegovog 2,0 litarskog turbo motora koji inače serijski raspolaže sa 360KS.

bb%20amg%20111.jpg

Stage 1 kit podrazumeva pojačanje na 400KS (što će vlasnika koštati 1.298 evra), Stage 2 na 425KS i 540 Nm (po ceni od 3.950 evra), dok Stage 3 znači da motor razvija 450KS i 580 Nm (po ceni od 6.950 evra u Nemačkoj). Ovaj najjači B&B-Automobiltechnik CLA 45 AMG od 0 do 100 km/h ubrzava za samo 3,8 sekunde i postiže 300 km/h.

bb%20amg%2011.jpg

B&B-Automobiltechnik za ovaj model takođe nudi i sportske opruge, komplet 20-inčnih alu točkova sa gumama 235/30, kao i jače kočnice.

Ivan Mitić – Autoblog.rs

bb%20amg%201.jpg
 
Legend
Nisu mi ove felge za mercedesa nikako..
inace, nisam impresioniran zadnjim dijelom kod ovog CLA, nazalost :/
 
Ja nisam uopće impresioniran ovim autom odn. njegovim izgledom, jer djeluje kao jeftina kineska kopija CLS-a i to još umanjena za 2 broja.
Uživo je taj dojam još izraženiji. :)
 
Legend
Ja sam nedavno imao priliku da blize upoznam cla amg 45ica.. Strasni detalji kvalitet vrhunski ali precijenjen auto bas bas preskup
 
Član
i meni je auto prelijep, a i ova prerada je ekstra , nebi izlazio iz unutrasnjosti :)
dao bi bubreg za njega da imam 3
 
Član
Ja sam nedavno imao priliku da blize upoznam cla amg 45ica.. Strasni detalji kvalitet vrhunski ali precijenjen auto bas bas preskup

Precjenjen u odnosu na sta? Generalno ako poredis sa nekim osnovnim modelima ove top modele, svaki je precjenjen, jer cesto kostaju i duplo vise, a nekad jos i malo vise od toga u odnosu na osnovni model, a da vrijedi kao 2 auta zbog promjenjenih 30% dijelova, toliko ne vrijedi definitivno. Primjera radi, osnovni Golf 7 je u Njemackoj 17000 Eura, a Golf R 39000 Eura. Vrijedi li duplo? Realno gledajuci vjerovatno ne, ali ocito da nekome vrijedi platiti duplo vise za taj auto.
 
Top