Automobil razvaljen golf palicom prevarene Tigerove supruge

Automobil razvaljen golf palicom prevarene Tigerove supruge

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Ne, nije ga spašavala, ona ga je pretukla i to s njegovom golf palicom!

U početku se mislilo kako je vjetrobransko staklo automobila golfera Tigera Woodsa razbijeno jer se ispred kuće slučajno zabio u hidrant i drvo, pa ga je kroz prozor izvlačila supruga Elin. Međutim, istina ostavlja nešto gorkiji okus u ustima, barem Tigrovim.

Najbogatiji sportaš na svijetu svoje je zlatne sportske prste volio zavlačiti ljubavnicama u gaćice, a kada je to doznala njegova supruga primila se palice i Tigera pošteno namlatila. Usput je nastradao i njegov automobil po kojem je Elin udarala dok se palica nije prelomila.

Imao čak tri ljubavnice?

Sa ozljedama lica i potpuno razbijenom donjom usnicom Tiger je završio u lokalnoj floridskoj bolnici iz koje je izašao već sljedećeg dana. Izjavio je kako će probleme riješiti unutar četiri zida obiteljskog doma te da 'svim srcem žali zbog učinjenog nedjela'. U njegovom slučaju 'nedjelo' uključuje čak tri navodne ljubavnice - Kaliku Moquin, Jaimee Grubbsod i Rachel Uchite, od kojih je jedna oštro demantirala nagađanja da je ikada spavala s golferom, druga od početka šuti 'kao zalivena' a Moquin s kojom je nedavno viđen u lasvegaškom noćnom klubu njihovu ljubavnu vezu nije ni potvrdila ni demantirala.

Prema posljednjim informacijama Tiger i dalje živi sa suprugom i djecom.


20pwq5z.jpg


15mfr0y.jpg


34sp9n6.jpg


2hz0cxs.jpg


2wgtzc6.jpg


2v0fs0j.jpg


2s1ltg8.jpg
 

LSD

Član
hahah udario cojk u drvoo...a vec sam ga kontaktirao i poslat ce mi dzipa vec iduceg mjeseca:lol::lol::lol:
 
Deyo je napisao(la):
Eto džipa u Bosnu, zato je ono našarano :lol:

Nazalost, kao i vecina takvih vozila sto stizu, neki dan gledam prodje kamion na njemu 3-4 novija vozila, jednog sam vidio BMW-a ostale nisam, al' uglavnom svi "cvaknuti" strane table na autima, i tako je vecina kod ovih svercera, prodaju slupana smeca sa ogromnom kilometrazom, za pravo dobre cijene, al' dok je ovaca bice i vune :D

Sto se ovoga tice, boli njega, ima para da kupi sebi ovakvih kol'ko 'os hehe! Nije to njemu nista, jbg-a kad imas toliko love sponzoruse se za tebe lijepe, nije mog'o covjek odolit hehe!
 
Član
vala nebi ni ja odolio:icon_biggrin: samo nek ih ima i sve extra...bolje nego da ih nema:icon_smile:
 
Član
Jest ga namlatila i to posteno :) al ova steta nije prouzrokovana golf palicom...ko sto neko rece ni macolom onako nebi mogo razvalit auto..spuco je on negdje s njim haman ispred kuce pa ga onda gospoja docekala :icon_biggrin:
 
Član
joj gledao sam reportazu na tv-u o ovome,,a majko mila sta je seljanka uradila od auta,,,bas me zanima kako je sve ovo uradila,al et:))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top