Automobil pokosio šest osoba na autobuskom stajalištu

Automobil pokosio šest osoba na autobuskom stajalištu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo kopija iz avaza:

Šest osoba povrijeđeno je u saobraćajnom udesu koji se jučer oko 14 sati dogodio u sarajevskoj ulici Džemala Bijedića, kod pijace "Kvadrant" na Otoci. Do nezgode je došlo kada je u grupu mladića i djevojaka koji su stajali na autobuskom stajalištu udario automobil "fijat punto" (454-T-092) za čijim upravljačem se nalazio O. Š.
Od siline udara mladići i djevojke su oboreni na zemlju, a očevici događaja odmah su pozvali Hitnu pomoć i policiju.
Nekoliko vozila Hitne pomoći ubrzo se našlo na licu mjesta, a u pomoć povrijeđenima pritrčali su i slučajni prolaznici. Nakon zbrinjavanja, ozlijeđeni su prevezeni u CUM bolnice Koševo.
Kako nam je potvrđeno u bolnici, na Odjelu maksilofacijalne hirurgije zbog povreda lica je zadržan 18-godišnji Haris Srna.
Sabina Čaušević (30) zadobila je povrede glave, vratne kičme i stomaka, Amina Baručija (18) povredu desne potkoljenice, Ademiru Kahrimanu (21) ozlijeđena je glava, Anelu Hodžiću (19) ruka, a Elmiru Dedoviću (19) koljeno, potkoljenica i glava. Njih petero nakon ukazivanja pomoći pušteno je na kućno liječenje.
Sarajevski policajci obavili su uviđaj i uzeli izjave od očevidaca događaja. Daljnja istraga je u toku.
 
Član
ebote sta uradi hajvan :S... dobro ne znamo drugu stranu ... mozda je iz nekog opravdanog razloga... skreno :S ko ce ga znat... u svakom slucaju > opreznost.... ja ovih hajvana sa puntom ... sta da je sa pasatom uletio 2o ljudi bio ubio .. :S...
 
...nece mu se desiti vjeruj,nis slucajno...ali fakat usred bijela dana iz cista mira...mogao je oduzeti tih 6zivota,i sta onda,sta dalje
 
Član
ja tom ulicom dzemala bijedica kad sam isao iz pravca ilidje i skretao prema buca potoku svaki daan sam prodrifto bez problema zna xr3iboy jesmo se za bajram nabili jedan u drugog zbog leda ali jbg led je led ali stanice nikad nisam pipno ovaj mora da je bio lud ili se furo da drifta sa puntom hahah lud neki ocam neka su ga natabali i ja bi bolje da je pokosio autobus ko i ja i rahat
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top