Autom se zabio u tramvajsku stanicu

Autom se zabio u tramvajsku stanicu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
U nedjelju oko 21.15 sati T.A. iz Sarajeva zabio se automobilom u tramvajsku stanicu na Drveniji u Sarajevu.

b_090712086.jpg


Srećom, udes je prošao bez povrijeđenih, a od siline udarca tramvajsko stajalište je znatno oštećeno.

Vozač automobila Volvo, švedskih registarskih oznaka, sletio je s kolovoza i udario u tramvajsko stajalište kod mosta na Drveniji na kojem nije bilo pješaka.

Ubrzo nakon nesreće policija je došla na lice mjesta i izvršila uviđaj, a tramvajski saobraćaj je bio zaustavljen do 22 sata.

sarajevo-x.com
 
Član
ovo sam vidio, tj. prosao sam ovdje 2 min poslije udesa,strasno, ovaj covjek def. nije normalan sto je vozio... sva sreca sto nikog nije bilo, svi znamo da ovdje bude puno ljudi koji cekaju sto tramvaj sto da predju na semaforu...
 
Početnik
Tipicno dijasporsko *urcenje ! Svakog ljeta ista prica, dodju sa skupim i brzim autima (od kojih je vecina uzeta na leasing maxuz za *urcenje po BiH pa kasnije i po povratku nazad "razduze" auta bankama) i divljaju po ulicama Sarajeva ugrozavajuci prvenstveno svoju sigurnost a onda i sigurnost ostalih ucesnika u saobracaju. Nazad u dijaspori su manji od makovog zrna pa dolazak u BiH koriste ko dolazak na pistu i obaranje brzinskih rekorda a ujedno i *urcenje.
Iskreno, ne zelim nikome zlo i nadam se da vozac Volva nije puno stradao ali isto tako se nadam da se bar kvalitetno polomio i da ce ga na svaku promjenu vremena u buducnosti svaka kost bolit, tako ga podsjecajuci na njegovu glupost i moguce gore posljedice koje je mogao prouzrokovati. Zasto ? Pa po ovoj steti na autu (i to Volvou koji je tvrd ko tenk) nije tesko zakljuciti koliko se IZNAD ogranicenja vozac skrsenog automobila kretao. Nije sigurno 60 km/h... Mozda i jeste ali u trenutku udara u stajaliste
 
Član
Ma nije morao uzimati na leasing,nego jednostavno ili posude auto od nekoga,ili ga uveze pa voza na stranim tablama...itd.Ima X slucajeva da uzmu auto i voze na str.tablama,pa jurcaju po gradu ko bez glave.A i kad ga kamera uslika,nista.To im je sad nova furka:icon_confused:
 
Legend
turbina je napisao(la):
Tipicno dijasporsko *urcenje ! Svakog ljeta ista prica, dodju sa skupim i brzim autima (od kojih je vecina uzeta na leasing maxuz za *urcenje po BiH pa kasnije i po povratku nazad "razduze" auta bankama) i divljaju po ulicama Sarajeva ugrozavajuci prvenstveno svoju sigurnost a onda i sigurnost ostalih ucesnika u saobracaju. Nazad u dijaspori su manji od makovog zrna pa dolazak u BiH koriste ko dolazak na pistu i obaranje brzinskih rekorda a ujedno i *urcenje.
Iskreno, ne zelim nikome zlo i nadam se da vozac Volva nije puno stradao ali isto tako se nadam da se bar kvalitetno polomio i da ce ga na svaku promjenu vremena u buducnosti svaka kost bolit, tako ga podsjecajuci na njegovu glupost i moguce gore posljedice koje je mogao prouzrokovati. Zasto ? Pa po ovoj steti na autu (i to Volvou koji je tvrd ko tenk) nije tesko zakljuciti koliko se IZNAD ogranicenja vozac skrsenog automobila kretao. Nije sigurno 60 km/h... Mozda i jeste ali u trenutku udara u stajaliste
upravo..
vidio sam nekoliko primjera, gdje se ovi debili nafuraju, kao da su oni nesto brzi, eto bas neku noc dolazi momak, uzeo neku bengu tamo i prica kako se trkao sa njom po "auto putu" ovdje kod nas (zenica-sarajevo) i govorim mu ja za kameru, kaze on, ma jebo kameru, ne mogu mi ovi nasi ovdje nista.. toliko o tome.. a sto je jos jadnije, i ne mogu mu nista.. jer sistem nije uvezan :icon_mad::icon_mad:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
turbina je napisao(la):
Tipicno dijasporsko *urcenje ! Svakog ljeta ista prica, dodju sa skupim i brzim autima (od kojih je vecina uzeta na leasing maxuz za *urcenje po BiH pa kasnije i po povratku nazad "razduze" auta bankama) i divljaju po ulicama Sarajeva ugrozavajuci prvenstveno svoju sigurnost a onda i sigurnost ostalih ucesnika u saobracaju. Nazad u dijaspori su manji od makovog zrna pa dolazak u BiH koriste ko dolazak na pistu i obaranje brzinskih rekorda a ujedno i *urcenje.
Iskreno, ne zelim nikome zlo i nadam se da vozac Volva nije puno stradao ali isto tako se nadam da se bar kvalitetno polomio i da ce ga na svaku promjenu vremena u buducnosti svaka kost bolit, tako ga podsjecajuci na njegovu glupost i moguce gore posljedice koje je mogao prouzrokovati. Zasto ? Pa po ovoj steti na autu (i to Volvou koji je tvrd ko tenk) nije tesko zakljuciti koliko se IZNAD ogranicenja vozac skrsenog automobila kretao. Nije sigurno 60 km/h... Mozda i jeste ali u trenutku udara u stajaliste
upravo..
vidio sam nekoliko primjera, gdje se ovi debili nafuraju, kao da su oni nesto brzi, eto bas neku noc dolazi momak, uzeo neku bengu tamo i prica kako se trkao sa njom po "auto putu" ovdje kod nas (zenica-sarajevo) i govorim mu ja za kameru, kaze on, ma jebo kameru, ne mogu mi ovi nasi ovdje nista.. toliko o tome.. a sto je jos jadnije, i ne mogu mu nista.. jer sistem nije uvezan :icon_mad::icon_mad:

Koliko znam poceli su sa tim uvezivanjem sistema,upravo zbog toga ja ne mogu da podignem svoju vozacku ,kao da nije dovoljno sto sam mjesec dana vozila bez nje,sada moram cekati i da se taj sistem sredi pa tek onda je mogu preuzeti!!!
 

JD.

Član
a jeste i vi cudni... pa treba i dijasporu shvatit, njima je tesko, pate za bosnom, pa ajde mozemo im valjda oprostiti divljanje sa autima tokom ljeta... sta bi mi bez njih haha...

:lol::lol:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
turbina je napisao(la):
Tipicno dijasporsko *urcenje ! Svakog ljeta ista prica, dodju sa skupim i brzim autima (od kojih je vecina uzeta na leasing maxuz za *urcenje po BiH pa kasnije i po povratku nazad "razduze" auta bankama) i divljaju po ulicama Sarajeva ugrozavajuci prvenstveno svoju sigurnost a onda i sigurnost ostalih ucesnika u saobracaju. Nazad u dijaspori su manji od makovog zrna pa dolazak u BiH koriste ko dolazak na pistu i obaranje brzinskih rekorda a ujedno i *urcenje.
Iskreno, ne zelim nikome zlo i nadam se da vozac Volva nije puno stradao ali isto tako se nadam da se bar kvalitetno polomio i da ce ga na svaku promjenu vremena u buducnosti svaka kost bolit, tako ga podsjecajuci na njegovu glupost i moguce gore posljedice koje je mogao prouzrokovati. Zasto ? Pa po ovoj steti na autu (i to Volvou koji je tvrd ko tenk) nije tesko zakljuciti koliko se IZNAD ogranicenja vozac skrsenog automobila kretao. Nije sigurno 60 km/h... Mozda i jeste ali u trenutku udara u stajaliste
upravo..
vidio sam nekoliko primjera, gdje se ovi debili nafuraju, kao da su oni nesto brzi, eto bas neku noc dolazi momak, uzeo neku bengu tamo i prica kako se trkao sa njom po "auto putu" ovdje kod nas (zenica-sarajevo) i govorim mu ja za kameru, kaze on, ma jebo kameru, ne mogu mi ovi nasi ovdje nista.. toliko o tome.. a sto je jos jadnije, i ne mogu mu nista.. jer sistem nije uvezan :icon_mad::icon_mad:

Potpis ko kuca ...
 
Član
JD. je napisao(la):
a jeste i vi cudni... pa treba i dijasporu shvatit, njima je tesko, pate za bosnom, pa ajde mozemo im valjda oprostiti divljanje sa autima tokom ljeta... sta bi mi bez njih haha...

:lol::lol:

Sve je to ok dokle god se nista ne desi ali kad belaj nastane onda vise nije smjesno.
 
ne znam sta reci...ceste u Sarajevu su stvarno opasne,brzo se vozi,prestize,uzima se prvenstvo prolaza,a malo je dobrih vozaca da znaju to odradit kako treba...tako da me ne cude ovoliki udesi...
a ovo za dijasporu :icon_mad: pa jbt.frajer na sred ceste ostavi auto,neki dan sam jednom je*'o mater,zauzeo obe trake na semaforu,ja iza njega ne mogu se prestrojit,a zeleno...joj kako sam poludio...
ALERGICAN SAM NA NJIH
 

IGY

Član
vidio sam i ja,
a kako volim kad gdje sretnem kojeg dijasporca kod kamera pa ga nafuram da ima jednu sliku hahahaha
 
CINI mi se da je ovo vozio jedan "starac" koji je NENORMALAN, gledao sam ludjaka kako bukvalno NABIJA auto na trotoar, sigurno 30-40km/h, jer nije mogao da saceka dok skrenem... Isto crveni Volvo, Swe table i sav izgreban... Sad ce se malo smiriti...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top