Autolimar Kakanj

Autolimar Kakanj

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
mene interesuje jel neko zna Autolimar Cehajic iz Kaknja...? iskustva pozitivna il negativna? imam neku preporuku za lakiranje kod njega...hvala unaprijed
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
mene interesuje jel neko zna Autolimar Cehajic iz Kaknja...? iskustva pozitivna il negativna? imam neku preporuku za lakiranje kod njega...hvala unaprijed

haha to mi je stari zar ce i u tuzli cuje za njega radim i ja sa njim ak hoces slike mondea sto smo farbali javi mi se na msn kenan_rossi95@hotmail.com
 
Početnik
I ja sam takodje posalo par auta na lakiranje kod njega..niko se nije pozalio..jako dobar limar..i nije previse skup..
 
Član
Oggy je napisao(la):
I ja sam takodje posalo par auta na lakiranje kod njega..niko se nije pozalio..jako dobar limar..i nije previse skup..
Ma radi covjek 30 godina sa autima i ti bi bio dobar majstor samo se treba najaviti kod njega jer ima puno posla pogotovo kad ljeto dodje

Ev vam klip sto smo farbali mendea jednog

http://www.youtube.com/watch?v=PaWSSqydGTM
 
keno46 je napisao(la):
tito_i_partija je napisao(la):
mene interesuje jel neko zna Autolimar Cehajic iz Kaknja...? iskustva pozitivna il negativna? imam neku preporuku za lakiranje kod njega...hvala unaprijed

haha to mi je stari zar ce i u tuzli cuje za njega radim i ja sa njim ak hoces slike mondea sto smo farbali javi mi se na msn kenan_rossi95@hotmail.com

porodicni marketing....hahaha
 
Član
keno46 je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
I ja sam takodje posalo par auta na lakiranje kod njega..niko se nije pozalio..jako dobar limar..i nije previse skup..
Ma radi covjek 30 godina sa autima i ti bi bio dobar majstor samo se treba najaviti kod njega jer ima puno posla pogotovo kad ljeto dodje

Ev vam klip sto smo farbali mendea jednog

http://www.youtube.com/watch?v=PaWSSqydGTM



uco_opc je napisao(la):
Najbolja je ispala ona slicica na zadnjoj sajbi

haha extra je

tito_i_partija je napisao(la):
keno46 je napisao(la):
tito_i_partija je napisao(la):
mene interesuje jel neko zna Autolimar Cehajic iz Kaknja...? iskustva pozitivna il negativna? imam neku preporuku za lakiranje kod njega...hvala unaprijed

haha to mi je stari zar ce i u tuzli cuje za njega radim i ja sa njim ak hoces slike mondea sto smo farbali javi mi se na msn kenan_rossi95@hotmail.com

porodicni marketing....hahaha
hahah
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top