auto sletjelo u UNU..

auto sletjelo u UNU..

Član
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) Unsko-sanskog kantona (USK) izvukli su danas automobil Mercedes, švicarskih registarskih oznaka, iz rijeke Une, u kojem su se nalazila tijela četiri lica koja su smrtno stradala u saobraćajnoj nesreći
Mercedesom koji je sinoć oko 22 sata u mjestu Ljusina između Bosanske Otoke i Bosanske Krupe sletio u rijeku Unu upravljao je Sedin Porić (37) koji je u Bosansku Krupu došao iz Švicarske gdje radi, javile su Nezavisne, navodeći da su na mjesto nesreće došli i pojedini članovi porodica nastradalih
List piše da su iza nastradalog Sedina ostali supruga, dva sina i kćerka.
***
Po riječima komesara Policije USK-a, Marijana Šimića radi se o osobama koje su smrtno stradale u saobraćajnoj nesreći, koja se dogodila u četvrtak uveče oko 22 sata u naselju Ljusina, između Bosanske Otoke i Bosanske Krupe.
“Automobil u kojem su se nalazila četiri muškarca i jedna žena, sletio je s ceste i završio u rijeci Uni, zbog neprilagođene brzine uslovima puta”, istakao je Šimić. Jedan muškarac, kako je dodao, prilikom nesreće završio je na granama drveta iznad rijeke.
izvlacenje1.jpg

izvlacenje2.jpg


Prema Šimićevim riječima, današnje izvlačenje tijela tri muškarca i jedne žene, zapravo je potvrda izjave preživjelog putnika inicijala P.Z., koji je hospitaliziran i nije u životnoj opasnosti.
Potraga za tijelima započeta je odmah nakon izlaska na lice mjesta, ali zbog mraka nije dala rezultate, pa je nastavljena danas, kao i uviđaj kojem je prisutvovao i dežurni tužilac. Tijela stradalih prebačena su na Odjel patologije Kantonalne bolnice u Bihaću.
Vozač i vlasnik automobila je P.S. (1975.) iz Velike Kladuše, suvozačica je R.R. (1986.) iz Banja Luke, a inicijali još dva stradala muškarca su M.S. (1984.) i B.I. (1959.), obojica iz Bosanske Krupe, kao i preživjeli P.Z. (Fena)

Sinoć oko 22 sata, u mjestu Ljusina između Bosanske Otoke i Bosanske Krupe, dogodila se teška saobraćajna nesreća u kojoj su poginule četiri osobe.
Mercedes u kojem su se nalazile četiri muške i jedna ženska osoba je izletio sa ceste i završio u rijeci Uni, a preživjela je jedna muška osoba koja je završila na granama drveta iznad rijeke.
U toku je potragu za tijelima stradalih, koja zbog mraka sinoć nije bilo uspješna.
Povrijeđenoj muškoj osobi ljekarska pomoć je pružena u Domu zdravlja, a od jutros su na terenu ekipe koje tragaju za tijelima osoba koje su se utopile u rijeci.


IMG_0302.JPG
 
Član
Au.:icon_eek:

Upravo krećem u taj kraj, baš prolazim ovom dionicom. Može se brzo voziti i prava je uživancija, bar meni. Šteta što je bilo kobno.:icon_cry:
 
Bez ljutnje i ne želim da se iko nađe uvrijeđen,vidim išo čovjek iz Švicarske,ali ovi što se vraćaju iz inostranstva na vikend u državu su prave ubice za volanom .
Nije to standardna brza vožnja,već je klasično divljanje,znači preticanje u krivinama neprelgednim,krene preticati pa skonta da ne može pa ti stari moj koči budali,ubacivanje,klasična drskost za volanom . Vozačka kultura 0 ! I većina kad dođe iz inostranstva,sa bjesnim autima kad se kurče po gradu,bahatost.. Nisam zavidan na nikoga al' preseravanje .. Takvima bih najradije da se dobro isprevrću negdje,da dođu malo do pameti al' da im više ne dolaze takve stvari u glavu ..
 
Član
B.M - Floyd nazalost tako je ,upravu si, meni je najvise zao ovih ostalih u autu sto su bili, ni krivi ni duzni izgubili zivote..
takođe po našem gradu gledam evo tri dana , stigo je neki iz inostranstva sa audijem RS6, i jos ga nisam vidio da normalno krece, non stop je skripa guma, gasanje ono da se cuje da ima dobar zvuk al nece na dobro izać :icon_mad:
 
Član
Ovu dionicu ne pamtim po dobrom , odvaljen karter na odron :icon_sad:.
Jako zajebana dionica , nema tolerancije ako preteraš , ili brdo ili Una...
 
djordjep je napisao(la):
Ovu dionicu ne pamtim po dobrom , odvaljen karter na odron :icon_sad:.
Jako zajebana dionica , nema tolerancije ako preteraš , ili brdo ili Una...

ovo je na drugom mjestu bilo,nije kanjon a pretpostavljam na njeg mislis "brdo+una" :icon_smile:
kako god zalosno je sto se desilo,a una ko una proguta plivace u sred ljeta kamo li ovako pri ulijetanju s autom :icon_sad: zalosno
 
Član
Joj fakat ja vas ne kontam SVI nesto seru auuu kako je brzo vozio. A pricipu svi mi to radimo dok se sranje ne desi tako da mislim da nismo u poziciji ikome da sudimo!!!
 
Član
madmono je napisao(la):
Joj fakat ja vas ne kontam SVI nesto seru auuu kako je brzo vozio. A pricipu svi mi to radimo dok se sranje ne desi tako da mislim da nismo u poziciji ikome da sudimo!!!

stari moj znas koji kreten moras biti da vozis takvu voznju koja rezultuje ovako strasnim udesom a PRI TOME IMAS JOŠ 4 SAPUTNIKA!!

tako da kako kazes, u prinicipu, ne bi se slozio da svi mi to radimo ;)


takođe sa sa flojdom moram sloziti da kad baustelci dođu da naprave divlji zpad na cestama mada, u svakoj prilici im dajem do znanja da ipak, nisu šerifi kao sto misle.

RIP nastradalima.

PS: dobro je da ovaj put nije BMW jer bi naslov bio BMW-om sletio ubio razbacao tijela po uni drvecu bioloska ekoloska katastrofa dan zalosti.....
 
madmono je napisao(la):
Joj fakat ja vas ne kontam SVI nesto seru auuu kako je brzo vozio. A pricipu svi mi to radimo dok se sranje ne desi tako da mislim da nismo u poziciji ikome da sudimo!!!

Da ali natrpaš li ti sebi puno auto ljudi pa onda divljaš ? I postoji razlika između klasične brze vožnje gdje se trudiš da ne ugroziš ostale učesnike u saobraćaju i klasičnog divljanja gdje te boli tuki što ćeš nekog satjerat u bankinu,što će neko morat se sklanjati i kočiti ko nenormalan da se ti ne bi zabio u kamion koji ti dolazi is suprotnog smijera a ti si počeo preticati itd .. .. Tako da ne možeš pričati lovačke,a i ja sam rekao za prvenstveno ove iz inostranstva što se tako ponašaju ;)
 
Top