Auto-plin Sarajevo

Auto-plin Sarajevo

Član
Darkom prema lukavici, 20.000 ili 2 godine garancija. Atest 170 km njega radis gdje tehnicki pregled ja sam isao u asu, sada je 850km sa atestom na akciji.
 
Član
Preporuka za Darkom , ugradio prije 2-3 mjeseca sekvent plin oko 500 KM me izasla ugradnja bez atesta sa ostalim racunima (nekakva akcija bila obicno je oko 750)... za sad zadovoljan ,ne osjeti se i neka razlika na benzinu i na plinu ,a i da imas nekih problema tipa previse trosi i to imas njihov servis , gdje ces sacekat 5 min da pregledaju vozilo i rijese problem.

www.darkomplin.ba/#all
 
Član
Preporuka za Darkom , ugradio prije 2-3 mjeseca sekvent plin oko 500 KM me izasla ugradnja bez atesta sa ostalim racunima (nekakva akcija bila obicno je oko 750)... za sad zadovoljan ,ne osjeti se i neka razlika na benzinu i na plinu ,a i da imas nekih problema tipa previse trosi i to imas njihov servis , gdje ces sacekat 5 min da pregledaju vozilo i rijese problem.

www.darkomplin.ba/#all

Koliko litara ona boca i je li potreban atest ?
 
Član
Potrebno je atest uraditi, cini mi se da je cijena oko stotinjak km ....bocu mozes birati imas onu od 30 litara (umjesto rezervnog tocka ide) ili onu standardnu bocu 60l ... ukoliko se rezervni tocak nalazi ispod vozila (kao na nekim djipovima i sl) potrebno je one resetke obloziti limom da bi mogli proci atest (jer ne smije boca stajati ne zasticena)
 
Top