auto nece da mi se otključa a hoce da zakluca

auto nece da mi se otključa a hoce da zakluca

Član
Zdravo
vozim Mercedesa E klasu (w210) godiste 1999 i imam problem sa daljinskim otkljucavanjem auta, sve do neki dan otkljucavanje i zakljucavanje mi je radilo perfektno ali u zadnja dva dana ne mogu da otkljucam auto preko daljniskog otkljucavanja nego moram ručno na vozacevim vratima, dok sto je veoma cudno daljinsko zakljucavanje i otvaranje gepeka radi bez ikakvih problema.

Auto mogu otkljucati ne centralnoj konzoli kada upalim auto.
ne znam ima li to ikakve veze ali bas u zadnja dva dana mi se desava i to
da mi ne rade prednja dva prozora tj. elektricna, ne mogu da vjerujem da su
mi obadva mogla da crknu u isti vrijeme...

provjeravo sam osigurace i cine mi se svi uredu

tako ako iko zna neka se javi, pozdarv i unaprijed hvala
 
probaj ga par puta otkljucati pa zakljucati :D
salim se,pregledaj samo jel ti Cvakne relej kad hoces da otkljucas,kod rodjak mi je bilo tako nesto samo neznam jel totaj model tacno,ako ne cujes onda moze biti relej a ako se cuje a ne odkljuca onda je do jedne zice koja daje komandu za povlacenje motorica...
 
Član
fazon je u tome sto normalno otklucava kada u autu pritisnem dugme za otkljucavanje... posto u mercedesu postoji takvo dugme (jer se nakon sto krene auto sam zakljuca po defaultu) tako da nije do brave da ne radi ili nesto slicno nego samo kada daljinskim pokusam da OTKLJUCAM ne funkcionise dok kada daljinskim pokusam da zakljucam ili da otvorim gepek normalno sve radi
 
Član
U mene nekada na BMWu e46 nece da otkluca tek od 10 tog puta a zakljuca odmah ;)
Ali je uglavnom to kod mene kad su kise i mokro bude..Kod tebe je ja mislim relej ;)
U prijatelja u c klasi nisu mogli ni elek.podizaci ni siber a mogao se zaklucati i otkljucavati u njega je bilo da zelenog releja u gepktu ;)
Moze li se vise ikako otkljucati na daljinski mislim iz nekoliko puta :icon_question:
 
Član
probaj promjeniti baterije u daljinskom... ja sam imao problema na C klasi sa otkljucavanjem i zakljucavanjem pa sam to prebacio na daljinski od alarma i sad je sve ok...
 
Član
baterije sam danas kupio nove i promjenio i desava se i dalje ista stavr ali skontao sam sta je problem, izgleda da mi se dugme na kljucu za otljucavanje razvalilo, posto kada kliknem ostala dva dugmeta (zakljucavanje i otvaranmje gepeka) cuje se specifican zvuk dok kada kliknem ovo dume za otkljucavanje ne cuje se nista... tako da mora da je do dugmeta... eh sad je pitanje ko bi mi to mogao popraviti, postoji li neki servis za autokljuceve u sarajevu?
tako ako iko zna.. neka kaze

a vam svima sto ste se javili hvala vam puno i ovo je prava stranica i od sada cu da budem na njoj cešće... pozdrav sima
 
Član
imam jos jedan ali on nije daljniski nego je normalni samo.. no o tom po tom
bio sam danas u mercedesovom servisu kazu nov kljuc 400 maraka a onda sam otisa u Houdini lock u Bosmalu i tamo su mi rekli da ce mi popraviti dugme za otključavanje samo da trenutno taj lik sto radi sa mercovim kljucevima nije tu pa da doedjem u ponedjeljak.. tako da ce biti nesto ako Bog da
 
Top