Auto lak

Auto lak

@-Suki- Hvala na savjetu, znam da ide 0,5l jer su mi dali toliko, al necu stavit 1,7l u spricu, pa me jebe sto neznam omjer.
@ZureVW Gotovo je sad, farba kupljeno auto predjeno spric gitom i osmirglano, ceka na farbu :D
 
Član
imas kupit u svim bolje opremljenim radnjama, lenjir za omjer farbe-razredjivaca-ucvrscivaca i nema da pogrjesis, cjena je smjesna neke 2-3km
 
Član
Postavi si slike da vidimo kako je ispalo .
I nadam se da nisi farbao u garazi ili negdje,tu ljudi najvise grijese. Bolje sacekaj ljepse vrijeme, pa farbaj vani, kad nemamo svi mogucnost komore, zbog garaze milioni i miloni prasine ima, dzaba sto je ocistis, i znam da je to patnja, ja sam znao farbati s malom spricom komplet auto i kompresorom od 50l pa ispane dobro, najbitnija ti je priprema druze a najlakse je ofarbati.. postavi slike da vidimo kako je ispalo..
 
Auto ofarbano prije skoro 2g. Ma ispalo je dobro, par curaka i to je to, samo sto je passat krs, pa truhne ko opel. :D
 
Član
Pa trebao si ga pripremiti da manje truhne haha, ali sta ces druze godine su to, ne pomaze nikakva izolacija kad je on pred umiranje haha. Imas li kakvi slika od njega sad?
 
Ima tema na forumu passat b3 1.9 Pripremio sam ja, al voza se stalno svaki dan predje makar 20km, ne odrzava se nikako, jucer sam niz karaulu skoro bez kocnica sisao. Prao se 2x u godini, kako sam ja poceo vozati, svake sedmice pranje.
 
Član
Šta farbaš, bazu-lak ili akril, eto samo reci na kolko bara ćeš farbat i sa kolkom šobom,,, 1,3 ili 1,1, 2,5 zanima me
 
Top