Auto kuca u Zenici

Auto kuca u Zenici

Auto kuca Kobic DOO...Avde Smajlovica bb ZENICA...imal neko kakvih iskustava ili zna nekog da je uzimo auta od ove auto kuce...pozitivna, negativna iskustva? SVAKI INFO je dobro doso...HITNO

http://www.autokobic.ba/
 
jel to niko na forumu nije iz zenice ili okoline? niko nista nezna? interesuje me jedno auto iz te autokuce ali mi kilometraza sumnjiva...
 
Član
drug rodjak mog prijatelja radi nesto za tu kucu,skoro mi je i prijatelj kupio octaviu od njih,on je licno zadovoljan,,ako hoces posalji pm,pa ti provjerim za to auto;)
 
mislim da su oni iz Busovace,a sto se tice Zenice izlaze auta na benzinskoj Brkic Petrol u naselju Radakovo...o kvaliteti ti bas ne znam puno toga,ali auta su jako jeftina i vidio sam 2-3 puta,kad dolazi kamion sa autima,okupi se raje bruka (svercera)i vecina ih odmah ode
 
Član
Ja nisam nista lose dosad cuo..Ali neznam puno toga iskreno..Cuo sam da su korektni..A sad...:icon_question:
 
interesuje me alfa romeo 166 2,4JTD...ima na njihovoj stranici...2004godina, full full full oprema...137000km...14000maraka...iskreno jeftino pravo...s obzirom da sam pesimista sve nesto kontam da joj nesto fali...mislim ako je jeftino dobio bila udarena ili nesto nije frka onda razumijem...i ako je cestito sredjena steta nije problem...ali ako je sve top sumnjivo mi al iskreno...ajde ArminM provjeri kad je uvezena, odakle je uvoz i servisnu knjigu imal...kad bi neko provjerio u kakvom je stanju auto od oka puno bi mi znacilo...ja bi iz beca doso po auto i znam da svi govore da su u njemackoj jeftinija auta ali iskreno nema za te pare ni u njemackoj...ima al sa preko 250000km na satu...mada mislim da se na bez kozi tesko kilometri mogu sakrit...

http://www.autokobic.ba/index.php?sel=1&vozilo=0&page=0&view=233
 
ova alfa stoji dugo,nije se prodala,vec nekih 2-3 mjeseca i neki dan su je upalili i odvukli,vjerovatno na drugo mjesto,cim nije prodata...ako je to ta,a jest 99%
dobro ti to provjeri ;)
 
ma ono je moguce da je jeftina jer je tesko alfu u bosni prodat pa im dugo stoji pa su spustili cijenu...nemora znacit da nevalja? mozda...
 

MTR

Član
aaa , pa ne vidi temu do sad , u svakom slucaju ko i kod svakog drugog , sta potrefis , nekad valja nekada ne , a ta je Alfa skupa , moze i za 12000 ;)
 
MTR je napisao(la):
aaa , pa ne vidi temu do sad , u svakom slucaju ko i kod svakog drugog , sta potrefis , nekad valja nekada ne , a ta je Alfa skupa , moze i za 12000 ;)

ozbiljno? ima negdje? ajd na pm javi...moze cak i nesto iz EU nije mi problem...al da nadjem bas jeftino vako...il ja j*iga neznam...
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
ma ono je moguce da je jeftina jer je tesko alfu u bosni prodat pa im dugo stoji pa su spustili cijenu...nemora znacit da nevalja? mozda...

E, ovako. Iz iskustva sa nekoliko auto kuca, ovom nesto fali ako je ta kilometraza ili je udaran, pa je jeftiniji. Ova cijena nije fixna, kao ni jedna cijena na auto placu i sve su podlozne promjenama, odnosno smanjenju. Ova u startu moze dole za 1k KM, tako da tek sad mozes vidjeti da nesto debelo nije u redu sa ovim autom.:cool:
 
OggyBoy je napisao(la):
tito_i_partija je napisao(la):
ma ono je moguce da je jeftina jer je tesko alfu u bosni prodat pa im dugo stoji pa su spustili cijenu...nemora znacit da nevalja? mozda...

E, ovako. Iz iskustva sa nekoliko auto kuca, ovom nesto fali ako je ta kilometraza ili je udaran, pa je jeftiniji. Ova cijena nije fixna, kao ni jedna cijena na auto placu i sve su podlozne promjenama, odnosno smanjenju. Ova u startu moze dole za 1k KM, tako da tek sad mozes vidjeti da nesto debelo nije u redu sa ovim autom.:cool:

kako znas d amoze milju nize odma? mislis samo ili?
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
tito_i_partija je napisao(la):
ma ono je moguce da je jeftina jer je tesko alfu u bosni prodat pa im dugo stoji pa su spustili cijenu...nemora znacit da nevalja? mozda...

E, ovako. Iz iskustva sa nekoliko auto kuca, ovom nesto fali ako je ta kilometraza ili je udaran, pa je jeftiniji. Ova cijena nije fixna, kao ni jedna cijena na auto placu i sve su podlozne promjenama, odnosno smanjenju. Ova u startu moze dole za 1k KM, tako da tek sad mozes vidjeti da nesto debelo nije u redu sa ovim autom.:cool:

kako znas d amoze milju nize odma? mislis samo ili?

Pricam iz licnog iskustva kad sam kupovao auto. Obisao sam na desetine auto-placeva, pa sam provalio kako rade. STARTNA cijena mog auta je bila 10.200KM na placu, na autu pisalo, kao i na internet stranici prodavca. Zvao sam covjeka nekoliko dana i cjenjkao se svaki put, ali sam bio ozbiljan kupac. Od 300 auta, ja sam izabrao bas ovaj i odlucio da pazarim. Sta mislis koliko sam platio na kraju auto sa startnih 10.200:icon_question:
 
Top