Auto-kamion(i)-kran(ovi) :D

Auto-kamion(i)-kran(ovi) :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ovo mora biti neka namještaljka ili photo shop nemoguće da se ovaj zeleni tek tako prevagne mislim može ali nerealno pa sad....
 
Član
nije PS...bas sam ja ovo skoro imao na predavanju Statike...ovo je kad se lose postavi kamion, tj. dizalica...moment nije dobro rasporedjen i dolazi do naglog prevrtanja, da se nema kad reagovat...znaci istina je 100%, nije namjesteno...
 
Super Moderator
ma ovo su neki klocovi.... topovi neki kako izvlace ccc


EDIT:

al nasmijo sam se brate :lol: :lol:
 
Član
Zar ne bi bilo logicnije da su ovako postavili ovaj zadnji kamion sto je dosao... ili mozda na obrnutu stranu... da mi je znati ko njima dade pravo da upravljaju tim...

 
Član
evo bas kako je i Samir napisao...okrenut ovako, zato sto je naprijed motor i tu je teziste kamiona...stabilizatori u tom slucaju moraju biti izvuceni zbog toga, da pri izvlacenju na kraju i premjestanju ne dodje do prevrtanja...
ja sam malo bolju sliku uradio, pa je vidljivije : )))



crno naprijed je pozicija motora...ove dvije crtice crne su stabilizatori...
 
Član
Hahaha... jedva sam vremena i za paint našao :D, btw. kad imate problema sa kompjuterom, potrebno je samo paint reinstalirati :cool:
 
Član
attachment.php

attachment.php


:cool:
Cak su i onu pticurinu u gornjem desnom natjerali da napravi istu pozu :p
 
Član
LudoA je napisao(la):
attachment.php

attachment.php


:cool:
Cak su i onu pticurinu u gornjem desnom natjerali da napravi istu pozu :p

Suti ba, vidis da su i drugi kamion parkirali tacno u milimetar, aljudi se nisu ni pomijerali nikako, ostali zaledjeni posle onoga sto se desilo, hehhehehehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top