Auto gorilo, a zena i dalje vozila (ALFA)

Auto gorilo, a zena i dalje vozila (ALFA)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
get_slika_original.php


get_slika_original.php


get_slika_original.php


get_slika_original.php


Čuo sam da ljudi vani viču pa sam se brzo ustao iz kreveta da vidim što se točno događa. Na parkiralištu je gorio auto. Drugi vozači su dotrčali s vatrogasnim aparatima i pokušali ugasiti vatru, no to im nije pošlo za rukom, kaže čitatelj N.J. koji je fotografiju snimio u ponedjeljak na Srednjacima u Zagrebu.
- Za deset minuta su stigli vatrogasci. I oni su se dosta mučili s vatrom, a iz auta su morali sve izvaditi. Sa strane je stajala cura koja je sve to u šoku promatrala - rekao je N. J.
U PU zagrebačkoj su rekli da je A.G. (21) vozila Alfu Romeo te da se auto zapalio u vožnji. Vozačica je bila u strahu i panici te je nastavila voziti auto u plamenu do najbližeg parkirališta. Auto se zapalio zbog kvara na elektro-instalacijama, a oštećeni su
prednji dio i unutrašnjost vozila.
Gotovo istodobno u prostorijama autoškole u zgradi ispred koje je vozačica parkirala auto u plamenu umro je čovjek. U policiji kažu da njegova smrt nema veze s automobilom koji se zapalio.
 
Putovanja.ba
Administrator
Jel ovo ona zbunjeno bulji u svoje auto, ccc

Italijan manje :D
 
N

nenad

Katastrofa, dobro je prosla, prije par godina sam se slucajno zadesio kad je golf 2 izgorio do "temelja" fakat uzasan prizor!
 
Član
Oke mogla je stati, samo ne otvarat haubu ako nema protupozarnog aparata...mogla je potraziti i obliznju pumpu ako ej bilo...
 
Početnik
e, nek je zena, pa da svi sad mogu pricat kako se to ne bi tako desilo da je bio muskarac u autu! pa ovdje na forumu ima oko 3000 ljudi, od kojih max. 2000 zna sta bi uradili u situaciji da im se zapali auto, a oni voze... sta je sa preostalih milion i pol vozaca u bih?! da li bi oni znali! ovo je interesantno (tj. primjeceno) zato sto je vozila zena... da je muskarac stajao i "zbunjeno gledao u automobil" ne bi niko napravio od toga pricu! 100%

meni da se zapali u voznji, ja ne znam sta bih uradila... et... ajd sad, sta treba da uradim! kad ste vec poceli da se smijete i da je kudite, ajde napisite i sta je trebala da uradi... sta je bilo ispravno! mozda neko (npr. ja) nauci nesto korisno, pa ako se (ne dao bog) nadje u toj situaciji, znat ce sta treba da radi!
 
Član
Pa nemas tu sta radit i razmisljat BOK TE!
STOJ istog trena, ako imas aparat za gasenje - gasi! Ako nemas, placi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top